Що важливо в інтер’єрі дитячої кімнати для дівчинки

Інтер’єр дитячої кімнати для дівчинки є симбіозом таких не зовсім звичайних властивостей, як краса, зручність і ніжність. Ці основні якості проходять червоною ниткою в усьому дизайні дитячої кімнати для дівчинки в будь-якому віці. Звичайно, існують відмінності, обумовлені віком дитини. У кожному віці у дівчаток свої вимоги, і дизайн приміщення для немовляти відрізняється від дизайну дитячої кімнати для дівчинки дошкільного, молодшого шкільного віку так само, як відрізняється кімната для дівчинки-підлітка від попередніх варіантів.

Інтер’єр дитячої для дівчинки грудного віку

Перше найважливіша умова для кімнати, в якій буде рости новонароджена дівчинка – тут все повинно бути зручно для мами. Все повинно бути у мами під рукою – дитяче ліжечко, пеленальний столик, комод з речами з іграшками, сосками і пляшками. Адже в перший рік-півтора малюк нерозривно пов’язаний з мамою. Тому інтер’єр дитячої кімнати для дівчинки повинен передбачати насамперед місце для маминого відпочинку, місце для годування малятка і місце для догляду за дитиною – сповивання, масажу. Тут буде доречним велике м’яке крісло або крісло-качалка. Також добре підтримає маму диван або додаткове ліжко, яка потім буде служити спальним місцем дорослу дитину.

Що важливо в інтер'єрі дитячої кімнати для дівчинки

Ще одна умова дитячої кімнати дівчинки – екологічність. Якщо кімната світла і сонячна, то це просто відмінно – адже сонячні промені несуть з собою корисний для дитини ультрафіолет. Поки ваша дівчинка не вміє повзати, а тим більше – ходити, в приміщенні не потрібно стелити підлогове покриття – килими, паласи або ковролін будуть тільки збіркою пилу. Пізніше, якщо ви захочете постелити м’яке покриття, його потрібно буде постійно чистити або прати.

Останнє правило при оформленні інтер’єру дитячої кімнати для дівчинки – все, що ви будете застосовувати в інтер’єрі, дизайні і просто в зміні функціональності кімнати, має нести відбиток жіночності, бути світлим, красивим – від оборок і рюш до дзеркал і аксесуарів кімнати.

Дитяча для маленької дівчинки

Для трохи підросла малятка дитяча кімната повинна бути обладнані ігровою зоною – дошкільний і початковий шкільний вік вимагають фізичного розвитку дитини. Тому інтер’єр дитячої кімнати для дівчинки більше спрямований на ігри, через які ваша малеча буде пізнавати світ. Що для цього необхідно зробити?

Іграшки повинні зберігатися в спеціальних ящиках, на полицях, в комоді. Стійкість матеріалу для меблів, самі розумієте, повинна бути високою, щоб уникнути травматизму. Найкраще підійде натуральне дерево – це екологічний матеріал, дуже стійкий до зносу і пошкоджень.

Що важливо в інтер'єрі дитячої кімнати для дівчинки

Наступна умова – підлогове покриття для дівчинки віку 3-9 років має бути м’яким, травмобезпечним (не слизькою). Це може бути килим або щось схоже. Подумайте над розміщенням центру ігрової зони – це може бути іграшкова кухня або набір доктора, перукарський або посудний набір, іграшковий будиночок для ляльок і місця для розташування м’яких іграшок. Також можна зробити в дитячій кімнаті оригінальне демонстраційне місце малюнків і саморобок.

Для різноманітності інтер’єру можна зробити на стіні спеціальні кріплення для малюнків і картин, або прикріпити дошку з пробки – на неї легко буде приколювати малюнки, записки, інші художні вироби або фотографії дитини. Також можна все це організувати на спеціально відведених для виробів полицях, на яких можна ставити не тільки малюнки, а й фігурки з пластиліну, інші результати творчості.

Інтер’єр дитячої для дівчинки-підлітка

У дівчинки з віком з’являються свої таємниці, нові захоплення, справи. Цю особливість теж слід брати до уваги, створюючи і регулюючи дизайн інтер’єру для дитячої для дівчинки. Весь інтер’єр кімнати повинен передавати індивідуальність дитини, тому поради вашої дочки при виборі матеріалів і всього оформлювального процесу припадуть як не можна до речі.

В середньому шкільному віці в кімнаті повинно бути організовано робоче місце для виконання домашніх завдань. Якщо ви купили комп’ютер, то він повинен стояти окремо, на своєму столі. Комп’ютерний, робочий стіл повинні добре висвітлюватися. Якщо в кімнату потрапляє мало сонячного або вуличного світла, придумайте штучне світло. Освітлення в інтер’єрі дитячої кімнати для дівчинки дуже важливо – тут світло виступає ще як декорація, підсвічуючи елементи дизайну, роблячи інтер’єр смисловим. Освітлення робочої зони обов’язково і має бути ретельно продумано відповідно до основними правилами освітлення.

Що важливо в інтер'єрі дитячої кімнати для дівчинки

Дівчатка-підлітки часто кличуть у гості своїх подруг, в кімнаті необхідно організувати місце для таких інтимних посиденьок. Гостьова зона в ідеалі повинна бути обладнана невеликим диваном з м’якими подушками, можна також просто поставити м’які крісла або розкладні стільці. В оформленні кімнати для дівчинки ви повинні задіяти не тільки свою фантазію – тут потрібен практичний підхід, тому що комфорт, затишок і безпеку – це головна вимога для будь-якого інтер’єру дитячої.

Кольори в інтер’єрі дитячої для дівчинки

Багато батьків думають стереотипно – кімната для дівчинки в їх розумінні повинна бути як мінімум це рожевим царством з рюшами, квіточками і ляльками – такий невеликий Будуарчик в карамельних відтінках. Немає сенсу доводити, що цей підхід помилковий. Оформляючи інтер’єр дитячої кімнати для дівчинки, ви можете використовувати необмежену кількість кольорових рішень. Дівчинка з романтичним характером вибере казкову кімнату, в якій захоче мати красиву ліжко з балдахіном, кованої або різьбленими меблями з гнутими ніжками. Творча особистість вибере більш стримане оформлення, тому прислухайтеся до бажань вашої дитини.

Що важливо в інтер'єрі дитячої кімнати для дівчинки

Стилі оформлення інтер’єру сьогодні дуже різноманітні. Декому сподобається навіть така екзотика, як африканський стиль. Для організації такої дитячої кімнати багато не потрібно – штори з африканськими тваринами, інтер’єр в рудо-коричневих або зелених тонах, що нагадує незаймані джунглі. Для завершення цього оригінального способу відмінно підійдуть рослини, висаджені у великі дерев’яні діжки. Можна оформити будь-який інтер’єр – в блакитних або бузкових тонах, використовувати морську тематику або гірські мотиви. Головне – не перестаратися в своїй фантазії, інакше через пару місяців ваша донька заявить вам, що їй все тут набридло. Ось тоді ви вже будете ставитися до вибору інтер’єру серйозніше.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*