Як правильно оформити інтер’єр дитячої на мансарді

Кожна дитина мріє про своєму куточку, адже діти, як і дорослі, мають потребу в особистому просторі. А якщо цей куточок обладнаний під самим дахом – малюк відчує себе героєм казки. Дитяча в мансарді – це відмінний спосіб порадувати дитини чи підлітка. У нашій статті ми розповімо, як зробити дитячу безпечної і функціональної, як вибрати відповідні меблі, як найбільш ефективно організувати простір в залежності від форми приміщення і як зробити це приміщення затишним і комфортним.

Найголовніше при обладнанні на мансарді кімнати для дітей – це їх безпеку. Це стосується всього – від конструкції сходів до вибору оздоблювальних матеріалів.

Устаткування дитячої на мансарді

Перше, на що потрібно звернути увагу, – сходи. Її конструкція повинна бути надійною, безпечною і дозволяти дитині безперешкодно підніматися і спускатися з мансардного поверху. Краще, якщо сходи буде обладнана поручнями, які враховують зростання дитини.

Для того щоб захистити здоров’я малюка, дитячі мансардні кімнати мають бути ретельно утеплені. Устаткування статі з підігрівом необов’язково, так як приміщення знаходиться над житловою частиною будинку, але в цьому випадку потрібно продумати варіант комфортного і не слизького покриття для підлоги.

Порада: краще заздалегідь передбачити можливість укладання килимів, щоб малюк міг грати, сидячи на підлозі. Як правильно оформити інтер'єр дитячої на мансарді

Дитяча в мансарді, фото ілюструє використання килима як ігрового майданчика

Ігрова кімната на мансарді повинна бути обладнана безпечними вікнами. Краще, якщо вони будуть розташовуватися вище рівня очей. Це дозволить забезпечити комфортне освітлення і забезпечить додатковий захист.

Як правильно оформити інтер'єр дитячої на мансарді

Дитяча на мансардному поверсі, фото безпечного розташування вікон

Меблі для дитячої, обладнаної на поверсі мансардного типу, відповідає тим же параметрам, що і при обладнанні звичайної дитячої. Вона повинна бути зручною для навчання, проведення дозвілля і відпочинку, нетравматичними, простий у догляді. Єдина відмінність – в невеликих мансардах меблі повинна бути більш компактною, щоб залишалося місце для рухливих ігор.

Як правильно оформити інтер'єр дитячої на мансарді

Дитяча кімната на мансарді, фото ілюструє вдале розташування меблів, при якому залишається місце для ігор та занять спортом

Не менш важливо і правильне розділення приміщення на зону сну і відпочинку, місце для навчання, ігор. Різні способи створити вдалий інтер’єр дитячої на мансарді проілюструють такі фото:

Як правильно оформити інтер'єр дитячої на мансарді Як правильно оформити інтер'єр дитячої на мансарді Як правильно оформити інтер'єр дитячої на мансарді

Інтер’єр дитячої на мансарді

При облаштуванні дитячої важливо правильно використовувати простір уздовж низьких стін. Ця частина приміщення підійде для розміщення зони для занять навчанням або зони для сну і відпочинку.

Порада: більш високу частину дитячої краще не захаращувати меблями і залишити вільною для активного використання. Як правильно оформити інтер'єр дитячої на мансарді

Дитяча кімната на мансарді, фото вдалого розташування меблів

Уздовж скошених стін можна обладнати стелажі для книг або іграшок. Вони не займуть багато місця і дозволять раціонально використовувати нестандартну геометрію простору.

Як правильно оформити інтер'єр дитячої на мансарді

Меблі, розташована уздовж стін, залишає досить вільного місця в центрі

Зробити дитячу незвичайної можна, підкресливши «незручні» елементи яскравим декором.

Як правильно оформити інтер'єр дитячої на мансарді

Дитяча в мансарді, дизайн підкреслює геометрію приміщення

Більше цікавих варіантів облаштування дитячих в мансарді можна побачити на наступних фото:

Як правильно оформити інтер'єр дитячої на мансарді Як правильно оформити інтер'єр дитячої на мансарді Як правильно оформити інтер'єр дитячої на мансарді

Дитяча для хлопчиків

При облаштуванні ігрової кімнати для хлопчика потрібно враховувати його рухливість і намагатися залишити якомога більше вільного місця для активного проведення часу.

Ідея: у просторій дитячій кімнаті можна встановити спортивні снаряди. Як правильно оформити інтер'єр дитячої на мансарді

Мансардний ігрова кімната для хлопчика

У кімнаті для хлопчика, не залежно від його віку, повинні бути: стіл і зручний стілець, ліжко, шафа і кілька стелажів. Перевантажувати простір зайвими меблями не варто.

Інтер’єр повинен бути досить універсальним, щоб у міру дорослішання малюка не довелося повністю перебудовувати мансарду.

Як правильно оформити інтер'єр дитячої на мансарді

Ігрова дитяча з мінімальними змінами може бути переобладнана в кімнату для підлітка

Що стосується стилізованих інтер’єрів, то вони, звичайно, красиві і незвичайні, але ставитися до них потрібно з обережністю, оскільки вони можуть швидко набриднути.

Кімната на мансарді для дівчаток

Дитячі для дівчаток відрізняються не тільки ніжними тонами обробки, але і рясніють дрібними предметами інтер’єру, які роблять їх більш затишними.

Підкреслити м’якість інтер’єру можуть текстильні елементи: ніжні штори, яскраві м’які подушки, пледи і накидки на меблі.

Як правильно оформити інтер'єр дитячої на мансарді

Ніжний дизайн дитячої на мансардному поверсі підкреслять численними текстильними елементами

Більш сучасний дизайн можна створити за допомогою комбінування яскравих кольорів і лаконічних ліній.

Як правильно оформити інтер'єр дитячої на мансарді

Простора спальня для дівчинки на мансарді

Кімната на мансарді для підлітка

При обладнанні кімнати для підлітка, перш за все, потрібно створити комфортне місце для занять навчанням. Комп’ютерний стіл і стелажі для книг – обов’язкові елементи інтер’єру.

Як правильно оформити інтер'єр дитячої на мансарді

Функціональна кімната для дівчинки-підлітка

Незайвим буде врахувати захоплення юнака чи дівчини, а також передбачити місце для зустрічі з друзями.

Як правильно оформити інтер'єр дитячої на мансарді

Приклад вдалого зонування кімнати для підлітка на мансарді

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*