Як вибрати хорошу ліжко для сну

Кожна людина унікальна, тому немає і універсального спального місця. Гарна ліжко для одного може виявитися зовсім незручною для іншого. Саме тому до організації спального місця варто підходити дуже серйозно. Важливо розуміти, що в спальні ви проводите, як мінімум, третину своєї доби, а фізичний і емоційний стан безпосередньо залежить від якості сну. Тому при виборі ліжка значення мають і габарити, і модель, і матеріали.

Критерії вибору

Як вибрати хорошу ліжко для сну

З питанням як вибрати ліжко в спальню кожен з нас стикається хоча б раз в житті. Існує безліч рекомендацій. Але найголовніше – пам’ятати: це ваше спальне місце ні на один рік, воно повинно бути максимально комфортним.

Щоб вибрати гарні меблі для спальні врахуйте:

  1. Габарити. Спальне місце формується з урахуванням віку, фізичних даних і здоров’я, кількості сплячих. Воно повинно бути в міру просторим: довжина – перевищувати зростання на 20-30 см (в залежності від розмірів подушки), ширина – від 80 см (орієнтиром може послужити величина, рівна ширині розведених в ліктях рук).
  2. Конструкцію каркаса. Красивими і ергономічними вважаються ліжка з підйомним механізмом, зручними порожнинними ящиками для акуратного зберігання постільних речей. Але якщо меблів в спальні достатньо або хочете заощадити сімейний бюджет, цілком можна обійтися і стандартною комплектацією.
  3. Властивості матеріалів. Основні матеріали, використовувані в меблевому виробництві, – метали і сплави, масив і шпон деревних порід, включаючи екзотичні, а також МДФ, ДВП. Красиві ліжка для сну драпірують текстилем, еко- і натуральною шкірою. Але оцінюйте майбутню покупку і з практичною точки зору, і тоді вона вас радуватиме ще більше.
  4. Характеристики матраців і підстав. В даному питанні крім обивательського досвіду і знань консультантів сфери радять керуватися і рекомендаціями медиків. Дбаєте про здоров’я свого хребта – слід вибирати анатомічні підстави і матраци.

Меблі через інтернет

Як вибрати хорошу ліжко для снуПокупки через інтернет стали звичними і мають масу переваг.

  • в інтернет-магазинах часто представлений більш широкий асортимент красивих предметів меблів для сну, ніж в звичайних магазинах;
  • істотна економія часу і комфортні умови для вибору. Можна ознайомитися з пропозиціями різних магазинів, в спокійній обстановці вивчити каталоги, порівняти моделі і ціни;
  • всі послуги звичайного меблевого салону надаються в повному обсязі: каталоги, консультації, доставка, зборка, гарантії. Комплектуючи унікальну ліжко, можна вибирати підстави, матраци, аксесуари;
  • витрати у інтернет-магазинів нижче, ніж у звичайних меблевих салонів, що пояснює наявність вигідних знижок, спеціальних пропозицій, бонусів;
  • покупець захищений від неякісної покупки. Компанії-виробники і хороших меблів запрошують в шоу-руми і салони з метою ознайомлення із зразками.

Інтернет-магазину невигідно пропонувати неякісний товар і псувати собі ділову репутацію. Бережна доставка на оптимальних умовах, висока якість продукції переконають вас в правильному виборі.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*