Коли краще замовити пластикове вікно

Коли краще замовити пластикове вікноПерш за все, варто відзначити, що вікна – це специфічний товар, який має сезонну спрямованість. Сезоном для віконної промисловості є місяці з квітня по листопад, а межсезоньем – з грудня по березень. Так ось, в міжсезоння виробництва пластикових вікон зазвичай простоюють, спостерігається недозавантаження, а відповідно, зниження зарплат і можлива текучка кадрів, і виробники зазнають збитків. Тому в сезон, виробництва пластикових вікон працюють на повну котушку намагаючись зробити максимальний прибуток і зробити безліч замовлень, а в міжсезоння не упустити своїх замовників. Є перевірений виробник пластикових вікон, не порушує термінів – fabrikaokon.ru. Пам’ятайте, завмер ні до чого не зобов’язує!

Замовлення вікон у сезонні місяці

Коли краще замовити пластикове вікноУ сезон на виробництві багато замовлень і зростають терміни, але виробники, щоб утримати клієнтів, які можуть піти до конкурентів, йдуть на деякі хитрощі. Про деякі написано нижче:

– наприклад, коли менеджер продажів говорить вам, що термін виготовлення 5 днів, то вони, напевно, мають на увазі п’ять робочих днів, тобто з урахуванням вихідних, ваше вікно буде виготовлятися тиждень;

– в договорі вказується термін виготовлення вікна, а не доставки і монтажу. Зазвичай в сезон монтажних бригад не вистачає, і очікування установки вашого вікна може зайняти тривалий час;

– за кілька днів до передбачуваного монтажу вам можуть зателефонувати і попросити перенести монтаж на кілька днів через форс-мажорних обставин;

деякі виробники ставлять занижений відсоток компенсації за прострочення. Пам’ятайте, вона повинна бути не менше 3%.

Уважно читайте договір

Ще один істотний недолік виготовлення вікон в сезон в тому, що кількість замовлень тягне за собою втрату якості. На виробництві поспішають скоріше виконати замовлення, щоб не втратити клієнтів. Постачальники комплектуючих до вікон зазвичай в цей час з-за збільшених обсягів підводять з термінами поставки, через що на виробництві вікон починаються затримки у випуску замовлень. Іноді виробники змінюють комплектуючі без вашого відома, аби видати вікно вчасно. Ну і останній недолік, через збільшених обсягів, починають помилятися заміряють, відділ постачання, технологи, через що ви можете пару днів пробути без вікна у віконному отворі.

Замовлення вікна в міжсезоння

Коли краще замовити пластикове вікноУ міжсезоння через простій обладнання краще замовляти вікно, в зимові місяці ваше вікно зберуть без поспіху, фурнітура і склопакети приходять в строк, і навіть, терміни виготовлення вікна можуть зменшитися. Так само відразу можна побачити шлюб при монтажі або недоліки, такі як продування, промерзання, конденсат на вікнах тощо.

Але очевидним недоліком замовлення вікна в міжсезоння полягає в тому, що при затяжних сильних морозах монтаж вашого вікна може статися зовсім не в той час, яке ви планували. Пам’ятайте, не тисніть на виробників, нічого хорошого від вікна поставленого при температурі нижче мінус десяти ви не отримаєте, просто наберіться терпіння.

Також вікнам в зимовий період, деякий час потрібно побути в приміщенні з кімнатною температурою, щоб в подальшому, профіль не лопнув і скла в склопакеті теж.

Імовірність помилки мала, але все ж, якщо раптом заміряє помилився з розмірами, то провести навіть день взимку без вікон – дуже неприємне заняття.

Хочеться додати, що в міжсезоння найкраще замовляти нестандартні вікна, так як таких замовлень дається підвищена увага, а в сезон, збільшується відсоток браку по таким нестандартним замовленням.

Найкраще замовляти вікна в період з квітня по травень (пізня весна-початок літа). Замовлень в цей час не так багато, всі комплектуючі приходять в строк, плюс виробники намагаючись залучити клієнтів, починають проводити всякі рекламні акції.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*