Особливості сантехніки: піддони, прямі і напівкруглі двері для душа

Незважаючи на те, що душові кабіни (або як їх ще називають – гідромасажні бокси) з’явилися у виробництві відносно недавно, популярність вони набирають із запаморочливою швидкістю у всьому світі. Причинами того, що відбувається можна обумовити як моду і практичність, так і ефективність душових кабін по відношенню до ванних.

Хоча, по суті, гідромасажні бокси представляють собою сукупність невеликих розмірів ванни (піддона) з душем і огорожі піддону – http://santehsvit.com/category/dushevye_dveri/. Існує безліч моделей душових, серед яких нерідко зустрічаються ті, що виконують функції як душа, так і ванною. Але кабіни для душа можуть відрізнятися не тільки за своєю комплекції, стилю і країні-виробнику, а й по матеріалу, що використовується при виробництві. Як правило, це і визначає їх кінцеву вартість.

Особливості сантехніки: піддони, прямі і напівкруглі двері для душа

Як було сказано вище, увагу покупців душові кабіни приваблюють своєю компактністю. У деяких випадках (наприклад, якщо приміщення ванної кімнати являє собою площу невеликих розмірів) це може бути вирішальним фактором при виборі між ванною і душовою. Але це не єдина особливість душових кабін. Існує величезна кількість моделей, оснащених безліччю додаткових функцій, що, звичайно ж, не можна залишити непоміченим. Це і душові кабіни з лазнею, і з вбудованим гідромасажем, і з радіо, і навіть з телефоном.

Але все-таки, незважаючи на велику кількість функцій, особливу увагу слід приділити матеріалами, з яких виготовлена ​​душова. Піддони кабін можуть бути чавунними емальованими, сталевими, фаянсовими, а також виготовлені зі штучного каменю, але особливою популярністю у своєму розпорядженні акрилові піддони. Залежно від матеріалу варіюється ціна: сталеві і чавунні піддони куди дешевше акрилових і мармурових, а й куди менш надійні.

Особливості сантехніки: піддони, прямі і напівкруглі двері для душа

Огородження, які за своєю формою можуть бути прямі або http://santehsvit.com/category/dushevye_dveri/polukruglaya/, як правило, виготовляються з акрилового або розжареного скла. Більша перевага віддається Кален, так як воно на відміну від акрилового є більш якісним (а значить і надійним) і менш вимогливим в плані догляду. Таке скло вкрай складно розбити, але навіть, якщо комусь це все-таки вдасться зробити, ймовірність отримання шкоди від нього буде мінімальною. Однак для бюджетних душових частіше використовується скло з акрилу. Типи дверей кабін радує своєю різноманітністю. Вони можуть бути розсувними (і включати в себе 2 або кілька стулок) і орними.

Так як темпи розвитку в області виробництва гідромасажних боксів досить швидкі, технологія цього виробництва не є постійною. Однак, головний акцент завжди робиться на надійності і якості. Звичайно, багато що залежить від країни і виробника (європейські виробники вважаються надійнішими, так як в цих державах ринок обладнання такого плану має куди більш ранньої історією, ніж, наприклад, в Росії). Але навіть кабіни для душа найвищої якості і високу вартість безперебійно служать, як правило, від 15 до 20 років.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*