Вибір навісу для басейну, фото розсувних і стаціонарних конструкцій

Навіс над басейном виконує дві функції. По-перше, захищає воду в басейні від попадання твердого сміття і атмосферних опадів, збільшуючи періоди між чистками. По-друге, деякі моделі не тільки можуть створити комфортну зону для відпочинку, але і стати справжньою окрасою фасаду будівлі і всієї ділянки.

У цій статті піде мова про різні типи навісів для басейну, матеріалах з яких вони виготовляються, функціональні особливості, переваги і недоліки.

Вибір навісу для басейну, фото розсувних і стаціонарних конструкцій Вибір навісу для басейну, фото розсувних і стаціонарних конструкцій Вибір навісу для басейну, фото розсувних і стаціонарних конструкцій Вибір навісу для басейну, фото розсувних і стаціонарних конструкцій Вибір навісу для басейну, фото розсувних і стаціонарних конструкцій Вибір навісу для басейну, фото розсувних і стаціонарних конструкцій

Навіси з полікарбонату

Спорудження із стільникового або монолітного полікарбонату на металевому каркасі на даний момент є найбільш технологічним і популярним. У свою чергу він ділитися на стаціонарний павільйон і навіс для басейну розсувний.

  1. Розсувний навіс – оптимальне рішення для споруд сезонного використання. Можуть бути з ручним, механічним або електричним приводом механізму розсовування. Можуть розсуватися як в одну, так і в дві сторони від басейну. Їх основним недоліком є ​​низька висота і необхідність в додатковому місці для розміщення конструкції в складеному вигляді.

Вибір навісу для басейну, фото розсувних і стаціонарних конструкцій

Розсувний навіс для басейну з полікарбонату, на фото видно, скільки місця займає складена конструкція

Розсувні конструкції можуть мати різну форму в залежності від самого басейну. Зараз більшу популярність набули круглі басейни.

Вибір навісу для басейну, фото розсувних і стаціонарних конструкцій

Навіс для басейну, фото круглої купольної моделі

  1. Стаціонарний – має не прибирається каркас і середню висоту 2-2,5 м. Виконує ті ж захисні функції, але на додаток павільйонний навіс краще зберігає тепло. У такій будові можна використовувати басейн навіть без додаткових пристроїв підігріву на кілька місяців більше – з кінця березня до початку жовтня в залежності від регіону. Недоліком такої конструкції є її висока вартість.

Вибір навісу для басейну, фото розсувних і стаціонарних конструкцій

Стаціонарний навіс над басейном, фото класичної підлозі арочної конструкції

Важливо! Полікарбонат не пропускає ультрафіолетове випромінювання сонця. Під таким навісом не вдасться позасмагати.

Поліетиленові навіси

Виконують чисто утилітарну функцію, є бюджетним варіантом зсувний конструкції з полікарбонату. Мають набагато меншою масою. В основному застосовуються в якості захисту, якщо басейном тривалий час не користуються, але виробляти його консервацію зі спуском води не доцільно.

Вибір навісу для басейну, фото розсувних і стаціонарних конструкцій

Поліетиленовий навіс для басейну, фото процесу складання

Основним недоліком такої конструкції є її недовговічність і схильність температурних деформацій. Крім того в спекотні дні нові вироби з поліетилену можуть видавати сильний хімічний запах.

Тканинні

Тканинні навіси для басейнів являють собою, переважно, безкаркасні конструкції. В основному, вони є виробами, виготовленими на замовлення. При їх виробництві враховуються особливості ландшафту і розміщення будівель на дачі або присадибній ділянці. Кріплення проводиться за несучі конструкції вже зведених будівель. За необхідності встановлюються опорні стовпи. Тканинні навіси є вуличними конструкціями для сезонного використання і служать виключно для захисту відпочиваючих від сонця.

Вибір навісу для басейну, фото розсувних і стаціонарних конструкцій

Тканинний тентовий навіс, фото двокольорового конструкції поєднується з садової меблями

Для най менших

Не можна обійти стороною і надувні дитячі басейни з навісом. Такі вироби виготовляються з поліетилену, є безпечними для малюків і в той же час захищають ніжну дитячу шкіру від сонячних опіків.

Важливо! Незважаючи на незначну глибину ні в якому разі не можна залишати маленьких дітей під час ігор у такого водойми без нагляду.

Звичайно, такі вироби не можна вважати повноцінними басейнами для всієї родини, але вони мають компактні розміри і можуть бути встановлені на будь-якому рівному місці за лічені хвилини. Виробники випускають безліч моделей різних обсягів і вартості. Крім навісів вони можуть мати опускаються тенти для повного захисту води від потрапляння бруду.

Вибір навісу для басейну, фото розсувних і стаціонарних конструкцій

Дитячий надувний басейн під навісом – компактні і мобільні вироби, які можуть використовуватися в будь-якому місці

Підсумки

Сучасна промисловість пропонує величезний вибір виробів на будь-який смак і гаманець. Ці конструкції можуть не тільки захистити басейн і відпочиваючих, але і послужити прикрасою екстер’єру. Однак навіть їх використання не позбавить власників від необхідності періодичних чисток.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*