Сучасний підлоговий і стельовий плінтус в інтер’єрі

Давайте сьогодні забудемо про технічний призначення і поговоримо значенні підлогового і стельового плінтуса в інтер’єрі наших квартир і будинків. Здавалося б, про що тут міркувати? Сам по собі цей елемент оздоблення невеликий і в очі начебто особливо не кидається.

Але якщо розглянути це питання докладніше, то виявиться, що декоративний молдинг має велике значення в обробці кімнат. Мати значення може все: ширина, колір, форма і т.д.

Сучасний підлоговий і стельовий плінтус в інтер'єрі Сучасний підлоговий і стельовий плінтус в інтер'єрі Сучасний підлоговий і стельовий плінтус в інтер'єрі Сучасний підлоговий і стельовий плінтус в інтер'єрі Сучасний підлоговий і стельовий плінтус в інтер'єрі Сучасний підлоговий і стельовий плінтус в інтер'єрі

Як впливає декоративний багет на загальний вигляд кімнат

Досить частина виходить, що стельовий плінтус в інтер’єрі досить сильно впливає на загальне враження від ремонту. Крім того, за допомогою нього можна візуально зменшити або збільшити ширину кімнати і висоту стель.

Вдало – невдало

Використання дорогих матеріалів в оздоблювальних роботах не завжди гарантує бездоганний результат. Подивіться на наступне фото: хороший паркет, масивний дерев’яний молдинг і дизайнерські різьблені двері. Начебто все повинно бути добре. Але щось все-таки не так. А псує все декоративний плінтус для стін: темний і широкий, він ніби обрубаний білими дверними отворами. Тут варто було б змінити колір багета або дверей, тоді інтер’єр виглядав би на багато гармонійніше.

Сучасний підлоговий і стельовий плінтус в інтер'єрі

Підлогові плінтуси в інтер’єрі: фото невдалого декорування

Далі, навпаки, приклад вдалого декорування інтер’єру за допомогою плінтуса декоративного, підлогового і стельового. Він органічно вписався в простір, добре поєднується з оформленням дверного отвору і самими дверима – все виконано в єдиному стилі. І якщо закрити двері, то буде видно, що висота молдингів збігається з висотою нижньої планки обрамлення дверного полотна.

Це фото, до речі, ще одне підтвердження того, що білий плінтус в інтер’єрі виглядає однаково добре як зі світлим покриттям для підлоги, так і з темним. І це при тому, що дизайн молдингів на фото дуже простий, не використовується навіть додаткових прикрас, таких наприклад, як декоративні куточки.

Сучасний підлоговий і стельовий плінтус в інтер'єрі

Білі плінтуса в інтер’єрі. Фото хорошого поєднання молдингів з дизайном всього приміщення

А ось ще вдалий варіант оформлення квартири декоративними плінтусами з поліуретану. Підлоговий і стельовий молдинги являють собою єдиний ансамбль, об’єднаний декоративними відбійними молдінгами на стінах. На цьому фото трохи видно бічна кімната і багети в ній: вони такі ж, як і в приміщенні, яке знаходиться на передньому плані. Таким чином, приміщення виконуються в єдиному стилі, навіть відрізняючись між собою по відтінку стін.

Сучасний підлоговий і стельовий плінтус в інтер'єрі

Декоративний інтер’єрний молдинг для шпалер або пофарбованих стін

Декоративна функція плінтусів

На наступному фото виконано суміщення лоджії з кімнатою, і в нинішньому просторі влаштовано робоче місце. Візуально розділити приміщення в інтер’єрі допомагає плінтус декоративний, стельовий, чорного кольору. Він досить широкий і становить єдине ціле зі шторним карнизом.

Сучасний підлоговий і стельовий плінтус в інтер'єрі

Темний пластиковий декоративний плінтус для натяжних стель

Ви хочете зробити натяжна стеля насиченого кольору і боїтеся, що він візуально буде виглядати нижче, ніж є? Вирішити проблему допоможе широкий стельовий плінтус в інтер’єрі. Він компенсує собою «важкий» кольоровий стелю, приміщення буде здаватися просторіше. Якраз такий варіант зображений на наступному фото.

Сучасний підлоговий і стельовий плінтус в інтер'єрі

Високий плінтус в інтер’єрі допоможе візуально підняти стелю

На фото нижче досить сміливе рішення в інтер’єрі: темний декоративний плінтус для стелі. Його колір перегукується з покриттям молдингом, а також з нішею в стіні зліва. Однак декорувати приміщення таким способом слід з обережністю, так як темні молдинги можуть візуально опустити стелю і зробити вже саму кімнату.

Сучасний підлоговий і стельовий плінтус в інтер'єрі

Планується стельовий в інтер’єрі: фото з темним молдингом

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*