7 предметів інтер’єру, які повернулися з 90-х

На Заході і в Росії йде повальне захоплення 90-ми роками. Повертається стиль в одязі, знову стали популярні хіти тих часів. Багато знаменитостей платять дизайнерам величезні гроші, щоб переробити свої інтер’єри під ту епоху. Мабуть, це пов’язано з ностальгією по юності, коли життя було легка і прекрасна.

Меблі з поліруванням

7 Предметів інтер'єру, які повернулися з 90-х

Подібна меблі була практично в кожній квартирі. Особливо були популярні стінки.
У полірованих шаф є свої переваги перед матовими побратимами. Глянець здатний відбивати світло, освітлюючи темне і збільшуючи невелике приміщення. У сучасних варіантах оформлення інтер’єру дизайнери вважають за краще працювати зі світлими відтінками. Вони можуть надати шик квартирі, особливо якщо меблі поєднувати з правильно підібраними шторами і світильниками. У напівтемряві глянець переливається, створюючи романтичний образ.

Необов’язково купувати великі предмети інтер’єру, щоб відтворити 90-е. Досить обмежитися покупкою журнального столика і розміщенням його в центр вітальні. Він буде привертати увагу і додасть затишку і шарму приміщенню.

Можна придбати ліжко з полірованим узголів’ям і пару тумбочок до неї. Таке рішення буде цікавіше вже обридлих стегнах узголів’їв.

Дуті дивани

7 Предметів інтер'єру, які повернулися з 90-х

У гонитві за модою і сучасними ідеями, виробники м’яких меблів часто забувають про банальне зручність. Дивани з жорсткими підставами, декоративними подушками для підтримки спини, можливо, виглядають привабливо, але сидіти на них не дуже зручно.

У 90-ті роки практично у всіх квартирах стояли дуті дивани. Вони були шалено м’якими і зручними. Ергономічність, легкість в розкладанні основні переваги таких моделей.

Зараз не доводиться купувати диван тієї єдиної забарвлення, що є в наявності. Можна вибрати будь-який колір і фактуру тканини. А перевага перед стильними, сучасними моделями можна зрозуміти після першого використання. Та й спина скаже вам спасибі.

Східні мотиви

7 Предметів інтер'єру, які повернулися з 90-х

Східні мотиви в інтер’єрах тих часів зустрічалися двох видів. Порцелянові слоники, шпалери з «турецькими огірками і Дамаском, ширми з гейшами і півоніями – у представників старшого покоління. Молодь віддавала перевагу строгим лініям і чорної меблів псевдояпонского стилю. У той час в Росії з’явилися гіпермаркети ІКЕА, що віддають перевагу мінімалізму. І квартири заповнила темні меблі зі складно вимовними назвами, але дешева і проста в збірці.

Зараз східний стиль повертається в інтер’єри. Світильники і вази з різнокольорового скла, тендітні китайські вази, гобелени, штори з хитромудрими малюнками. Меблі в японському стилі теж часто зустрічається, але дизайн ускладнився, гострі кути згладилися, чорний колір пішов, поступившись місцем більш світлим відтінкам.

Фотошпалери

7 Предметів інтер'єру, які повернулися з 90-х

Фотошпалери були особливим шиком. Їх було складно знайти в продажу, тому власники подібної розкоші відразу ставали в очах оточуючих відчайдушними модниками. Вибір був невеликий: Березовий гай, Водоспад, Осінній ліс.

З приходом моди на євроремонт, вони безжалісно закривалися, поступаючись місцем білих стін. Згодом люди, які робили євроремонт, ставали батьками. А діти не люблять голі стіни, просять яскраві картинки, фотографії улюблених героїв.

Поступово фотошпалери почали повертатися. Спочатку вони з’явилися в дитячих кімнатах, а потім, з появою епохи 3D, влаштувалися в віталень. Березовий гай поступилася місцем Нічному місту, Римським руїн і складним геометричним малюнків, які йдуть у нескінченність.

Килими

7 Предметів інтер'єру, які повернулися з 90-х

Вони вважалися ознакою добробуту. Їх вішали на стіни, застеляли їм підлоги. У деяких квартирах вони зустрічалися навіть на кухнях. Згодом майже зникли. Їх вважали пережитком минулого, мішками, пожирателями простору.

Але незабаром вони почали повертатися. Велика вітальня виглядає незатишно без правильно підібраного килима. Якщо оформлення квартири виконується за допомогою дизайнера по інтер’єрах, він обов’язково запропонує розмістити килими у вітальні і спальні.

Вибір моделей килимом зараз величезний: шерсть, шовк, велюр та інші тканини. Будь-які розміри і малюнки. Килим надає закінченість інтер’єру. Це особливо помітно, коли з кімнати його забирають для чищення. Приміщення стає порожнім і немов неживим.

Білі стільниці

7 Предметів інтер'єру, які повернулися з 90-х

Мода на мінімалізм, крім білих стін і чорної меблів в вітальню і спальню, принесла в інтер’єри 90-х і білі стільниці. На них особливо ефектно виглядала супермодна чорна посуд. Якщо білу кухню було складно купити, то зі стільницями проблем не було.

У наш час популярні монолітні моделі, витримані в одному кольорі, з прихованими ручками і практично без швів. Темні дерев’яні кухонні меблі відходить у минуле, поступаючись місцем світлим відтінкам. Біла кухня з білою стільницею і зараз актуальна. Вона робить приміщення світліше, а глянцеві моделі візуально збільшують простір.

Ротанг і бамбук

7 Предметів інтер'єру, які повернулися з 90-х

Ротанг присутній в приміщеннях тих часів у вигляді плетених крісел і журнальних столиків. Трохи сільського колориту додає затишку і якоїсь розслабленості інтер’єру.

Сьогодні меблі з ротанга представлена ​​в будь-яких варіантах: дивани, крісла-качалки, підвісні гойдалки для балконів, скрині. Вбудовані шафи і передпокої часто декоруються їм.

У минулому бамбук прикрашав інтер’єр у вигляді рослин, ширм і доріжок. В наші дні пропонуються шпалери з нього, стовбури, що розділяють простір, жалюзі та інше.

За останні 30 років люди переситилися модними і часто незатишними інтер’єрами, меблями химерних форм і холодними підлогами без килимів. При ремонті в квартирі, заміні меблів, віддається перевагу комфорту і затишку. При всій недолугості, громіздкість, дикому змішуванні стилів, інтер’єри 90-х були по-справжньому теплими і давали відчуття дому. Деякі ідеї, запозичені з того часу, можуть відмінно вписатися в сучасні інтер’єри і виглядати гармонійно.