Духові шафи Zigmund & Shtain: переваги, особливості, класифікація

Еталонна якість, висока функціональність і доступна вартість – ось три кити, на яких тримається успіх духових шаф Zigmund & Shtain. У чому полягають переваги духовок, що випускаються під цією торговою маркою? Якими функціями вони володіють? І скільки коштують духові шафи «Зигмунд Штайн»?

Інформація про виробника духових шаф

Zigmund & Shtain – всесвітньо відомий бренд, корпорація, яка випускає багатофункціональний кухонне обладнання та побутові прилади екстра-класу. Про успішність підприємства яскраво свідчить його історія:

 • 1991 – створення фірми;
 • 2002 – вихід компанії на російський ринок;
 • 2014 року – подвійна перемога в російському національному конкурсі «Продукт року» (за газову плиту і витяжку).

Кредо «Зигмунд Штайн» – прагнення до поєднання помірної ціни і бездоганної якості. Основне завдання фірми – виробництво «розумної» і зручною техніки, що відповідає всім вимогам сучасного споживача.

Асортимент Zigmund & Shtain справді величезний. У нього входять: варильні поверхні, витяжки, посудомийні машини, мультиварки, мікрохвильові печі, йогуртниці, холодильники, соковижималки і, звичайно ж, духові шафи. Наші співвітчизники цінують духовки «Зигмунд Штайн» за їх багатофункціональність, зручність використання і лаконічний дизайн.

Духові шафи Zigmund & Shtain: переваги, особливості, класифікація

Асортиментний ряд духових шаф

Під брендом Zigmund & Shtain випускаються як електричні, так і газові духовки.

За способом установки моделі виробника поділяються на:

 • залежні – вбудовані;
 • незалежні – окремо розташовані.

За дизайнерським виконання духові шафи «Зигмунд Штайн» діляться на:

 • класичні – підходять до «класичного» кухонному інтер’єру;
 • сучасні – моделі в стилі хай-тек.

Духові шафи Zigmund & Shtain: переваги, особливості, класифікація

Переваги вбудованої духовки

Переваг у духовок Zigmund & Shtain чимало. І одне з них – якісне сервісне обслуговування. Сервіс «Зигмунд Штайн» присутній в 80 містах Росії. Підприємство надає трирічну гарантію на техніку і дворічну на запчастини (схема 3 + 2).

Друга перевага приладів «Зигмунд» – чудовий зовнішній вигляд. Серед духовок Zigmund & Shtain можна знайти модель для будь-якого інтер’єру. Вироби фірми прикрашають собою кухню і сприяють збереженню індивідуальності господарів житла.

І третя перевага духових шаф даної марки – велике число модифікацій однієї і тієї ж моделі. Наприклад, дві «сестри» – духовки EN111.921S і EN121.921B – розрізняються лише кольором і типом управління. Перша виконується в сірому кольорі і оснащується Утапливаем ручками, друга забезпечується чорним фасадом і відповідним до нього по стилю сенсорним екраном.

Особливості духовки

«Зигмунд Штайн» випускає духовки в двох типорозмірах:

 • шириною близько 60 см (59,5-60 см);
 • шириною 45 см.

Висота виробів становить 59,1-59,4 см, об’єм – 39-67 л.

Можливі кольори духовок: білий, сірий, сріблястий, бежевий, мідний, чорний, комбінований.

Про способи очищення духових шаф Zigmund & Shtain: газові моделі очищаються традиційним способом (ганчірка, губка, миючі засоби), в електричних крім традиційного реалізуються каталітичний і гідролізний способи очищення.

Каталітичний метод передбачає використання знімних панелей з особливою, самоочищається, емаллю. Принцип дії даної технології наступний: каталізатор окислення, що входить до складу самоочищається емалі, розщеплює пригорілий жир на воду і вуглець. Очищення духовки відбувається паралельно зі спекотною на грилі або випічкою. Від господині потрібно лише привести в порядок дверцята і поверхні без каталітичних пластин.

Суть гидролизного методу – в застосуванні спеціальних миючих засобів. Їх наливають у піддон з водою і ставлять в нагріту до певної температури духовку. Під впливом парів миючих засобів жир розм’якшується і стікає в піддон.

Вартість шаф

Вартість духовки «Зигмунд Штайн» залежить, перш за все, від її функціональної «начинки». Чим більше можливостей надає духовка споживачеві, тим дорожче вона коштує. Отже, на ціну товару впливають:

 • спосіб очищення;
 • наявність кнопки живлення, газ-контролю, таймера, вентилятора, дисплея;
 • число режимів (газовий гриль, нижній нагрів, крутив плюс гриль і т.д.);
 • тип скління (подвійне або потрійне);
 • число напрямних;
 • комплектація (наявність додаткових листів, решітки, вертіла, термощупа, каменю і ножа для піци).

Вартість газових «Зигмунд» коливається в межах 20-30 тис. Руб. Діапазон цін електромоделях набагато ширше і становить від 15 до 41 тис. Руб.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*