Як безпечно зберігати одяг у гардеробній?

Великий, просторий гардероб – мрія кожної жінки. Однак, якщо немає місця в квартирі, можна зупинитися на місткому шафі-купе, який ідеально підходить для зберігання одягу – як в спальні, так і в передпокої. Незалежно від того, де зберігається одяг, ключем до безпечного зберігання є правильна організація.

Як розвішувати одяг?

Чистий, свіжий і ароматний – таким мусить бути будь-який одяг, який виймається з гардероба або шафи. Для цього одяг повинен висіти вільно, з постійним доступом до свіжого повітря. Однак в шафі зазвичай не вистачає вільного місця, тому вентиляція так важлива.

Часто сорочки, куртки, костюми або сукні зберігаються на вішалках, але не варто робити це зі светрами.

Також важливо адаптувати розмір вішалки до типу одягу – наприклад, зберігання куртки на затонкою вішалці може привести до деформації тканини навколо плечей.

Практичним рішенням є багатофункціональні вішалки, на яких можна збирати цілі комплекти одягу, вішаючи сорочку разом з шарфом або краваткою.

У ситуації, коли одяг не поміщається в гардероб або необхідно зберігати її в іншому місці – функціональної і практичної ідеєю є окремо стоїть вішалка для одягу, додатково оснащена полицею для взуття, яку завдяки вбудованим коліщаткам можна легко встановити в будь-якому місці. Але що робити з аксесуарами?

Зберігання верхнього одягу

Як безпечно зберігати одяг у гардеробній?

Багато зберігають куртки, пальто і шуби не тільки в спальні або гардеробі, але і в передпокої. Це місце, де знімається верхній одяг після повернення додому. У великих коридорах з шафами-купе не потрібно турбуватися про те, куди покласти одяг. У маленьких варто спробувати функціональне і дизайнерське рішення.

Для зберігання великої кількості одягу і взуття добре підходять шафи-купе. Іноді в таких шафах приходять в непридатність ролики, або потрібно змінити конструкцію самого шафи. В такому випадку проводиться ремонт шаф купе на дому з виїздом досвідченого майстра. Приблизну вартість ремонту можна уточнити у консультанта по телефону.

Настінні вішалки можуть бути самих різних форм: від простих моделей з кількома гачками до складних сучасних конструкцій.

Металеві вішалки з персоналізованої написом можуть стати забавним штрихом. Вішалки у вигляді стендів будуть працювати в більших кімнатах, де вони не будуть перешкоджати вільному переміщенню членів сім’ї.

Пластикові контейнери і органайзери

Як безпечно зберігати одяг у гардеробній?

Дрібні аксесуари слід зберігати в органайзерах, призначених для цієї мети. Пластикові контейнери легкі і недорогі – вони ідеально підходять для зберігання постільної білизни, косметики або іграшок в дитячому шафі. Більш того, вони не повинні бути однотонними, тому вони також можуть бути ефектною прикрасою.

Щоб прикрасити їх, серед іншого, малюнки наноситься на плівку, які потім зливаються між шарами пластику – це надзвичайно довговічний спосіб декорування.

Замість пластикових контейнерів для зберігання одягу або рушників можна також використовувати міцні картонні футляри. Залежно від малюнка на матеріалі, вони легко пристосовуються до стилю оформлення кімнати, створюючи естетичну і послідовну композицію. Щоб було легше вийняти їх з шафи, варто купити моделі, оснащені зручними ручками.

У спальні або вітальні часто зберігається не тільки одяг, але і прикраси. Заплутані ланцюга або втрачена сережка можуть значно розбудувати власника.

Дерев’яна коробка з висувними ящиками для дрібних предметів дозволяє легко відокремлювати ювелірні вироби, одночасно захищаючи срібні аксесуари від світла, вологи і повітря, які роблять їх чорними і вони втрачають свій блиск.

У кожному гардеробі також буде корисний набір роликів для чищення одягу, який легко допоможе освіжити зовнішній вигляд пальто або плаття. Завдяки миючим роликам можна видалити частинки пилу або шерсть вихованця за кілька хвилин.

Як зберігати одяг після сезону?

Як безпечно зберігати одяг у гардеробній?

Навесні і влітку не потрібен товстий шерстяний светр, як в середині зими не знадобляться короткі джинсові шорти. Після закінчення сезону невикористаний одяг можна перенести на верхню полицю, розташовану в задній частині шафи.

Ідеальним рішенням, яке буде працювати в маленькій квартирі, є вакуумні пакети. Це ефективний захист від молі, бруду або вологи. За допомогою звичайного пилососа з такою сумка висмоктується повітря, так що одяг займає набагато менше місця.

Підвісні вакуумні пакети також відмінно підходять для зберігання іноді використовуваних суконь або костюмів. Якщо не потрібно економити місце в гардеробі, можна використовувати чохли для одягу з дихаючого матеріалу для захисту, що також буде виглядати естетично під час подорожей.

Чохол також можна використовувати для зберігання постільних речей: ковдри, подушки зберігаються під ліжком.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*