Як підібрати ганок з кованими поручнями, фото приклади

Ганок – ідеальний варіант оформлення вхідної групи будинку. Воно може бути різних форм і розмірів – маленьким і непримітним, або великим і розкішним – все залежить від габаритів особняка. Але якими б не були розміри даної прибудови, кожному власнику приватного будинку хочеться, щоб цей архітектурний елемент став прикрасою фасаду будівлі.

А що може надати більшої оригінальності споруді, ніж ковані вироби? Ручна робота і різноманітний дизайн конструкції, дозволяє додати будинку індивідуальності, стилю. Фото кованих ганочків представлені в нашій галереї.

Як підібрати ганок з кованими поручнями, фото приклади Як підібрати ганок з кованими поручнями, фото приклади Як підібрати ганок з кованими поручнями, фото приклади Як підібрати ганок з кованими поручнями, фото приклади Як підібрати ганок з кованими поручнями, фото приклади Як підібрати ганок з кованими поручнями, фото приклади

Металеве ганок: його складові, дизайн

Коване ганок, як архітектурний елемент, може складатися з таких елементів:

  • майданчики;
  • сходи;
  • козирка;
  • перил, огорожі.

Порада: щоб загальна композиція була гармонійною, необхідно домогтися ідеального поєднання всіх її елементів. Як підібрати ганок з кованими поручнями, фото приклади

Красиве ажурне коване ганок заміського будинку, фото

Дизайн і різновиди сходів

Залізні сходи, нехай навіть невелика, стане справжньою окрасою ганку. Її підстава може бути повністю металевим, або ж з цегли, бетону. Форма сходів може бути найрізноманітнішою: прямий, напівкруглої, складної ламаної конфігурації …

Красиві ковані сходи здатні повністю змінити зовнішній вигляд будинку. Вони надають йому індивідуальність, елегантність, шляхетність. До того ж вироби з металу, на відміну від інших матеріалів (дерева, цегли), дуже практичні і довговічні, можуть бути будь-якої форми, розмірів, стилістики.

На замітку: виготовлення металевої конструкції – складна ручна робота, тому варто виріб недешево. Як підібрати ганок з кованими поручнями, фото приклади

Сходи різних конфігурацій – ганок коване, фото

Дизайн металево поручнів і огорож

Витонченим доповненням кованої сходи стануть перила. Вони можуть повторювати форму будь-якої конструкції, підкреслять стиль споруди, зроблять його безпечним і довершення. Сходи з металевими поручнями і огорожею підійдуть для будинків в класичному стилі, бароко, модерн. Вони надають споруді легкість і елегантність, залишаючись при цьому міцними і надійними.

Як підібрати ганок з кованими поручнями, фото приклади

Фото ганку з кованими поручнями вишуканої форми

Якщо ви хочете чогось неординарного в дизайні веранди – використовуйте різні вставки для кованих елементів. Це можуть бути металеві рослинні або геометричні деталі, а також кольорові та патиновані, що створює ефект старіння.

Як підібрати ганок з кованими поручнями, фото приклади

Фото художньої ковки ганку – декор

Дизайн і конфігурація металевого козирка

Закінчений вигляд ганку будинку додасть кований козирок або навіс. Він захистить мешканців від снігу і дощу, а також прикрасить фасад будинку. Найпростішими є металеві козирки на прямих опорах, перекриті полікарбонатом або оргстеклом.

Як підібрати ганок з кованими поручнями, фото приклади

Коване ганок простої конфігурації

Більш витончено виглядають ажурні вироби, виготовлені методом художньої ковки. Вона надає великі можливості для реалізації різного дизайну і стилістичних рішень.

Як підібрати ганок з кованими поручнями, фото приклади

Для маленького ганку підійде невеликий напівкруглий металевий козирок

Ковані козирки і навіси, прикрашені химерними візерунками або орнаментами, на колонах, оповитих виноградними гілками, стануть відмінною рисою ганку вашого будинку.

Як підібрати ганок з кованими поручнями, фото приклади

Оригінальні ковані веранди додадуть неповторний шарм будь-якому будинку

Порада: якщо ви плануєте спорудити металеве ганок для будинку, ви можете вибрати готовий дизайн з каталогу фірми, що пропонує свої послуги, або ж розробити його самостійно.

Коване ганок в дизайні екстер’єру

Дизайн ганку повинен гармонійно доповнювати екстер’єр будівлі. Домогтися цього не складно, оскільки ковані елементи добре поєднуються з іншими матеріалами: цеглою, каменем, деревом.

Як підібрати ганок з кованими поручнями, фото приклади

Поєднання матеріалів – коване ганок дерев’яного будинку, фото

Щоб веранда стала прикрасою фасаду, її треба обробити і доповнити різними декоративними деталями. Так з боків конструкції можна встановити ліхтарі, поставити лавку, ящик для газет, металеві скульптури.

Як підібрати ганок з кованими поручнями, фото приклади

Приклад того, як стильно може виглядати кування ганку, фото

Підсумок

Додати індивідуальність приватного будинку можна за допомогою ганку. Особливо ефектно виглядає конструкція з елементами ковки – козирком, сходами, поручнями. Завдяки хитросплетіннях прутів складаються оригінальні орнаменти, який надають неповторний вигляд екстер’єру, а сучасні методи обробки металу дозволяють здешевити дані споруди.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*