Як вибрати фотошпалери на стіну в спальню?

Фотошпалери на стіну в спальню – це спосіб піти від буденності і нудного інтер’єру, а часом і прекрасна можливість змінити пропорції приміщення. Мода на такий вид оформлення стін то затухає, то повертається, а нові матеріали і технології нанесення малюнка, відкривають все більш широкі перспективи в дизайні.

Дуже важливо не просто зупинитися на вподобаному пейзажі або абстрактному візерунку, а грамотно вписати його в загальний інтер’єр. Пропонуємо вам кілька порад, як вибрати в спальню фотошпалери, де їх наклеїти, яких малюнків і забарвлень слід уникати в кімнаті для відпочинку.

Як вибрати фотошпалери на стіну в спальню? Як вибрати фотошпалери на стіну в спальню? Як вибрати фотошпалери на стіну в спальню? Як вибрати фотошпалери на стіну в спальню? Як вибрати фотошпалери на стіну в спальню? Як вибрати фотошпалери на стіну в спальню?

Поради щодо вибору

Підібрати правильні фотошпалери для спальні – завдання копітка, яка вимагає хорошого смаку і почуття стилю, але це чудова знахідка для створення індивідуального інтер’єру, навіть якщо основна обробка виконана без претензії на оригінальність. Важливо не промахнутися з кольором і сюжетом, адже зміст має відповідати функціоналу, а значить, мати у своєму розпорядженні до розслаблення, відпочинку і міцному сну. Якщо вибирати фотошпалери по феншуй, в спальні слід зупинити свій вибір на спокійній колірній гамі, сюжет повинен надихати на споглядання, накопичення життєвої енергії, не дратувати погляд і сприяти релаксу.

Як вибрати фотошпалери на стіну в спальню?

Фотошпалери в інтер’єрі спальні, фото оригінальних рішень для декорації стін

Як вибрати сюжет

Вибір змісту картинки залежить від стилю інтер’єру і від психотипу людини. Для всіх без винятку, фахівці рекомендують фотошпалери квіти в спальні.

Як вибрати фотошпалери на стіну в спальню?

Фотошпалери над ліжком в спальні, таке рішення буде доречно і в вітальні

Це можуть бути гілки, букети або бутони, збільшені в масштабі, окремі квіти, на оригінальному, не властивому природі тлі, квітучі поля або розпускаються дерева з небом на задньому плані.

Як вибрати фотошпалери на стіну в спальню?

Як рекомендує фен шуй, фотошпалери для спальні краще вибирати з природними мотивами

Природа у всіх її проявах: ліс, тварини в природних умовах, морські замальовки, красиві гірські пейзажі, водоспади. Дуже ефектно виглядають полотна з макрозйомкою. Така знахідка просто ідеальна для маленьких і заставлених спалень, на тлі збільшених деталей обстановка виглядає кукольно, а невеликі кімнати набувають візуальний обсяг.

Як вибрати фотошпалери на стіну в спальню?

Модні фотошпалери для спальні, фото збільшене багаторазово виглядає ефектно і ламає кордону простору

Для сучасних стилів в спальні: лофт, конструктивізм, мінімалізм, хай тек, фьюжн, як не можна до речі урбаністичні пейзажі. Нічні міста, мости, архітектурні елементи, дороги.

Як вибрати фотошпалери на стіну в спальню?

Красиві фотошпалери в спальню, фото невеликого полотна за кольором поєднується з основною обробкою – спосіб зробити акцент, а не домінату в інтер’єрі

Фотошпалери 3д для спальні – неоднозначний вибір. З одного боку, вони додадуть перспективи, інтер’єр придбає динаміку, а з іншого – вони перетягують увагу на себе, як би змушують зосередиться, що зовсім недоречно в спальні. Тому від абстрактних малюнків з 3д ефектом краще відмовитися на користь природних мотивів. Незвичайно виглядає 3d друк різних текстур: збільшені багаторазово волокна дерева, камінь, пісок, метал, вода, окремі листя або трава та ін.

Як вибрати фотошпалери на стіну в спальню?

Фотошпалери в спальні дизайн, фото з перспективою, але в одній колірній гамі, не відволікає погляд, але створює настрій

Космос, планети і зірки, як правило, на темно-синьому або чорному тлі. Подібний декор органічно вписується в функціональну концепцію спальні, але підходить не під всякий дизайн. Для оформлення сучасних стилів можна сміливо клеїти такі шпалери на стіну, але краще, якщо всі інші поверхні будуть теж темні, тоді з’явиться дивовижне відчуття невагомості і свободи.

Порада: У інтер’єр з класичними нотками, наприклад, в модерн, такі шпалери теж можна вписати гармонійно: вибудувати гіпсокартонну конструкцію на стелі або стіні за типом ніші, зробити софітних або диодную стрічкову підсвічування, а всередині інсталяції розмістити такі фотошпалери. Як вибрати фотошпалери на стіну в спальню?

Фотошпалери з космосом підходять для простих і лаконічних інтер’єрів

Колір має значення

Однозначно, при виборі фотошпалер в спальню, слід уникати кричущих, отруйних фарб. Рекомендується спокійна палітра, пастельні відтінки і природні.

Фотошпалери часто використовують в якості додаткового кольору, який делікатно підкреслює інше оформлення. В нудний сірий інтер’єр можна додати збільшену текстуру або пейзаж в оливковою гамі, тоді спальня перетвориться. А звичайні бежеві або пісочний стіни доповнюють малюнком з морським пейзажем, приміщення відразу виглядає свіже.

Як вибрати фотошпалери на стіну в спальню?

Морський бриз додасть навіть дуже сонячної кімнаті прохолоди

Завжди стильно і оригінально виглядають чорно-білі принти, але такий декор зобов’язує ретельно підбирати обробку і предмети меблів. Дане поєднання кольорів контрастно, тому решту інтер’єру краще витримати в монохроме.

Як вибрати фотошпалери на стіну в спальню?

Активний вертикальний декор дає відчуття, що спальня вище

Жовті та оранжеві фотошпалери додадуть в спальню тепла і затишку, особливо, якщо це будуть рослини: помаранчевий квітка з яскравим фокусом і растушевкой на краю полотна, а може бути поле жовтих кульбаб, які безумовно створять атмосферу позитиву і будуть заряджати життєвою силою.

Як вибрати фотошпалери на стіну в спальню?

Холодну палітру обробки рекомендується розбавити теплим сегментом кольору

Окремо скажемо про фотошпалери в фіолетовому, бузковому і бузковому сегменті – ці кольори чудово поєднуються з зеленими, золотими, чорними і сірими стінами спальні. А якщо кімната виконана в темно-фіолетовому кольорі, то до обробки слід підібрати шпалери з ніжно-ліловим принтом, вони додадуть свіжості і простору.

Як вибрати фотошпалери на стіну в спальню?

Не бійтеся поєднувати насичені кольори, це додасть інтер’єру спальні настрою

Поодинокі квіти і окремі предмети на однотонному тлі – модний напрям в оформленні спальні, часто основа збігається з кольором інших стін. Такі фотошпалери виглядають незаяложений, але це великий декор, домінуючий, тому його необхідно приглушити монохромного обробкою і уникати дрібних деталей.

Як вибрати фотошпалери на стіну в спальню?

Великий декор повинен бути витриманий в спокійному кольорі

Корисно знати: Фотошпалери друкують на різних полотнах, для спальні краще вибирати принт на папері або на флізелін, вінілова основа не дихає, тому в спальні такий полотно використовують рідко. Ламіновані шпалери коштують дорожче, ніж без захисного покриття, але вони не вигоряють, що не брудняться і за ними можливий відхід.

Спальня для дітей і підлітків

Вікові критерії відіграють величезну роль у виборі фотошпалер для спальні, і особливо, якщо це стосується молодого віку. Зрозуміло, що в дитячу, для зовсім маленьких чад кращі рішення – це картинки з улюблених мультиків.

Як вибрати фотошпалери на стіну в спальню?

Намагайтеся навіть в дитячу вибирати фотошпалери нехай яскравих, але не кричущих квітів

У дітей старшого віку з’являються свої інтереси, і тут уже слід звернути увагу на їх захоплення. Для дівчаток – русалки, принцеси, милі звірі, для дівчат – ніжні квіти, шпалери-постери з героями з фільмів, казкові пейзажі. Для хлопчиків – спортсмени, картинки зі змагань, сюжети з комп’ютерних ігор і улюблених фільмів, кораблі, пірати, зброя, фентезі.

Як вибрати фотошпалери на стіну в спальню?

Фотошпалери в спальні дизайн, фото оригінального рішення для кімнати підлітка

Де клеїти

Які фотошпалери вибрати в спальню залежить суто від естетичного сприйняття індивідуума, а ось в якому місці їх розмістити – серйозно впливає на геометрію простору. Зазвичай фотошпалери в спальні наклеюють над ліжком, іноді на стелі, але і тут існує кілька дизайнерських секретів. Так, вузька стіна буде здаватися ширше, якщо полотно буде з панорамним малюнком, і наклеєно не на всю стіну, а розділить її по горизонталі. Такий же ефект дають модульні глянцеві фотошпалери, які клеяться через проміжки по вертикалі, часто асиметрично.

Як вибрати фотошпалери на стіну в спальню?

Інтер’єр спальні перестане бути статичним, якщо вибрати малюнок з перспективою або динамікою

Фотошпалери з різною інтенсивністю малюнка змінювати форму спальні, так якщо знизу вони темні і освітлюються вгору, то кімната буде здаватися нижче, і навпаки, верхній малюнок візуально підніме стелю. Темний принт, освітлює до країв, розширить приміщення.

Як вибрати фотошпалери на стіну в спальню?

Різна інтенсивність кольору дозволяє скорегувати розміри поверхонь

Спинка ліжка часто закриває частину стіни, і наклеєні сюжетні фотошпалери в якійсь мірі втрачають свій естетичний задум, тому краще віддати перевагу малюнку, повторюється або розташованому вгорі.

Як вибрати фотошпалери на стіну в спальню?

Природний принт освіжає спальню і змушує відволіктися від міста за вікном

Занадто довге і непропорційне приміщення так само можна виправити за допомогою фотошпалер, які наклеюються на частину довгої поверхні, розбиваючи її на сегменти по вертикалі. Таким чином вирішується естетична проблема і відразу зонується простір.

Як вибрати фотошпалери на стіну в спальню?

Навіть невеликі фотошпалери змінять і прикрасять інтер’єр спальні

При грамотному виборі, фотошпалери в інтер’єрі спальні можуть делікатно підкреслити всі достоїнства вашого приміщення, приховати недоліки, підправити форми, стати центральним елементом дизайну або навпаки зробити його просто виразним. Не бійтеся використовувати нестандартні рішення і тоді ваш інтер’єр придбає індивідуальність і стиль.

Як вибрати фотошпалери на стіну в спальню?

Фотошпалери з ефектом імітації старого фото – модний напрям в оформленні

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*