Як зробити квартиру схожою на номер в готелі класу люкс

Якщо ви багато часу проводите в подорожах, то напевно помічали, наскільки затишним виглядає номер в готелі класу люкс. Деяким людям навіть здається, що вони відчувають себе там комфортніше, ніж у себе вдома. Але ж можна спробувати відтворити в інтер’єрі своєї квартири основні прикмети готельного номера класу люкс. Для цього тільки потрібно буде внести в оформлення приміщень кілька невеликих нововведень.

Декор

Як зробити квартиру схожою на номер в готелі класу люкс

Якщо вам доводилося зупинятися в дорогих готелях, ви напевно помітили, що стіни в номері обов’язково бувають оформлені картинами або іншим настінним декором. Наприклад, в празьких готелях часто можна бачити на стінах репродукції відомих картин з видами міста.

Це робиться для того, щоб надати приміщенню обжитий і більш затишний вигляд. Адже кімната з голими стінами виглядає непривабливо, а тому, постояльці чи зможуть відчути себе там комфортно.

Дане правило спрацьовує при оформленні інтер’єрів не тільки готельних номерів, а й звичайних типових квартир. Картини на стінах також додадуть приміщенню індивідуальність і підкреслять смаки господарів житла.

Зовсім не обов’язково дотримуватися єдиного стилю при оформленні настінним декором або підбирати картини однакового розміру і вішати їх в строго паралельному порядку. Навпаки декор різного розміру і форм привнесе в інтер’єр відтінок жвавості і зробить його більш різноманітним і цікавим.

При бажанні можна прикрасити стіни фотографіями в красивих рамах лаконічного класичного дизайну.

Головне, що ви повинні запам’ятати: хоч на одній стіні в кімнаті обов’язково повинні висіти картина або хоча б постер. Голі стіни справляють гнітюче враження, а тому домогтися відчуття домашнього затишку в такому приміщенні виявляється майже неможливо.

Меблі нейтральних відтінків

Як зробити квартиру схожою на номер в готелі класу люкс

Ви напевно помічали, що при оформленні номерів класу люкс в готелях використовується класична меблі нейтральних, переважно світлих відтінків.

В першу чергу це пов’язано з тим, що її простіше вписати в будь-який інтер’єр і навіть якщо доведеться робити в приміщенні ремонт, то меблі можна буде при цьому не замінювати.

До того ж великі предмети нейтральних відтінків, розставлені в кімнаті, створюють відчуття комфорту, заспокоюють і допомагають розслабитися.

Провідні дизайнери радять і для будинку вибирати меблі класичних форм і обов’язково нейтральних кольорів.

Однак потрібно пам’ятати про те, що бажано не купувати меблі сірих тонів, так як, займаючи значну частину простору в приміщенні, вона може нагнітати своїм виглядом зневіру і поганий настрій, а, крім того, виглядати бруднуватої, що не сприяє створенню відчуття затишку в домі.

Ліжко – центральне місце спальні

Як зробити квартиру схожою на номер в готелі класу люкс

Вирішивши зробити свою квартиру схожою на номер в готелі класу люкс, не можна економити на якості матраца і постільної білизни.

Вони повинні бути виконаними з натуральних матеріалів, таких, як бавовна, шовк, сатин і, особливо, льон. При цьому при використанні лляних тканин зовсім не обов’язково домагатися їх ідеальною розгладженими. Знамениті дизайнери стверджують, що льон і так досконалий за своєю природою і тому, невеликий вада у вигляді однієї-двох неглибоких складок на постільній білизні тільки підкреслять його натуральність.

Також не слід купувати занадто дешевий матрац: краще віддати перевагу ортопедичним виробам.

Що ж стосується ліжка, яка є центральним місцем у будь-якій спальні, то вона повинна бути виконаною з масиву натурального дерева, бажано, цінних порід, а її ширина і довжина – достатніми, щоб забезпечити здоровий повноцінний сон.

Світильники

Як зробити квартиру схожою на номер в готелі класу люкс

Правильно розставлені світлові акценти – ще одна важлива складова інтер’єрів в готельних номерах.

Світильників в готелі буває багато, причому, всі вони розосереджені так, щоб підсвічувати найбільш важливі частини номера, так як основний упор при цьому робиться саме на роль світла.

У багатьох елітних європейських і американських готелях давно вже відмовилися від верхнього освітлення, так, що номери в них часто висвітлюються тільки за допомогою торшерів, бра і настільних ламп.

При оформленні інтер’єру квартири від люстр все ж відмовлятися на стоїть. Але при цьому необхідно не забувати і про локальні джерелах світла, розміщуючи їх не тільки на стелі, але і на стінах і навіть на підлозі. До речі, можна запозичити і ще одну особливість оформлення елітних готелів: замінити люстри стельовими слотами.

Люди, які проводять в подорожах багато часу, настільки звикають до готельних номерів, що нерідко свідомо намагаються зробити інтер’єр квартири схожим на готель класу люкс. І це рішення багато дизайнерів вважають правильним. Адже власники елітних готелів навмисно намагаються створювати в своїх закладах обстановку підвищеної комфортності, щоб відвідувачі почували себе там затишно і хотіли знову туди повернутися.

Використовуючи перераховані вище поради ви зробите свою квартиру такою ж комфортною, як і номер в готелі класу люкс, але не позбавите її при цьому домашнього тепла і затишку.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*