Гості не захочуть йти: 5 порад, які допоможуть створити сприятливу енергетику в будинку

Кожен предмет, що знаходиться в будинку, здатний впливати на внутрішній стан людини, як позитивно, так і негативно. Є ряд закономірностей, які створюють сприятливу енергетику і допомагають боротися з тривогами.

Більше світла

Природне освітлення створює позитивну енергетику в будинку, допомагає йому стати більш відкритим і світлим. Темні щільні штори слід замінити на легкі і прозорі тканини.

Так приміщення буде добре висвітлюватися сонячним світлом, а особистий простір залишиться під надійним захистом.

При невеликій кількості вікон у будинку, можна посилити світло, повісивши на стіну дзеркала. Промені будуть відображатися в них і розсіюватися по кімнаті.

Якісне освітлення візуально збільшує простір. Таким способом можна позбутися відчуття тісноти в кімнатах невеликого розміру. Навіть в маленькому, але залито світлом просторі, не з’являється почуття тривоги.

А ось ситуація з недостатнім освітленням може викликати депресивний стан. Тому варто подбати про самопочуття домочадців і тих, хто часто приходить в гості, встановивши більше освітлювальних приладів. Енергетика в будинку помітно покращиться.

Позбавтеся від зайвих речей

Гості не захочуть йти: 5 порад, які допоможуть створити сприятливу енергетику в будинку

Безлад, нагромадження непотрібних і старих речей здатні перекрити потоки позитивної енергії.

У життєвих сферах можуть утворюватися застої. Якщо відносини зіпсувалися, підводить здоров’я і у цілому справи складаються несприятливо, можливо, декор будинку зроблений з помилками. Тоді в дію вступає шкідлива енергія, яка перешкоджає утворенню сприятливої ​​атмосфери в будинку.

Винуватцями подібної ситуації можуть стати старі і раніше улюблені речі, які довгий час чекають свого зоряного часу – стане в нагоді коли-небудь для поїздки на природу або дачу, щоб не зіпсувати повсякденний одяг.

Напевно у кожного є такі поклади одягу на антресолях або верхніх полицях шаф. Сюди ж відносяться зв’язки старих газет, порожні невживані коробки, банки і різна дрібнота.

Без сумнівів потрібно викинути ці речі. Інакше вони будуть продовжувати заважати циркулювання позитивної енергії, а також заберуть її і не дадуть прийти в будинок нічому доброму.

Підтримуйте чистоту

Гості не захочуть йти: 5 порад, які допоможуть створити сприятливу енергетику в будинку

Дотримання чистоти – перший крок на шляху до процвітання. Генеральне прибирання слід проводити регулярно, хоча б два рази на місяць.

Обов’язково потрібно мити все поверхні: підлоги, вікна, двері, плінтуси, пороги. Особливу увагу приділіть кутках, ретельно мийте їх. Тому що вони вважаються основним місцем скупчення негативної енергії, а також просто бруду і пилу.

Скляні поверхні повинні блищати. Предмети, з якими доводиться часто взаємодіяти, необхідно протирати із застосуванням засобу для чищення. Тому що не завжди виходить відкривати холодильник і дверцята шаф стерильно чистими руками, накопичені шари бруду витирають.

Більше уваги приділяють чистоті на кухні, в туалеті і ванній кімнаті. Важливо перевірити їх на присутність зіпсованих продуктів і відслужили свій час речей – їм дорога в сміттєвий контейнер.

Подібний захід рекомендується проводити на спадної Місяці. Тоді чистота і порядок прослужать довше.

Приберіть штучні квіти

Гості не захочуть йти: 5 порад, які допоможуть створити сприятливу енергетику в будинку

На відміну від живих квітів, штучні мають порожню форму всередині, яка постійно потребує енергетичному наповненні. Тому неживі рослини тягнуть в себе підживлення з навколишнього середовища. Особливо небезпечні в будинку, де панує любов, мир, взаєморозуміння і спокій.

Штучні квіти поглинають сприятливу енергетику будинку, а натомість залишають порожнечу. Їм властиво міняти позитив на негатив і отруювати атмосферу навколо себе. Вважається, що мертві квіти шукають спосіб ожити, тому коли на шляху трапляється добро і позитивна енергія, вони поглинають все це.

Відремонтуйте всю техніку та поламані прилади

Гості не захочуть йти: 5 порад, які допоможуть створити сприятливу енергетику в будинку

Зламані речі подібні спотвореної енергетиці, яка притягує несприятливі впливу і нейтралізує позитивні впливи. Тому необхідно відремонтувати всю техніку та прилади, якщо це можливо. Ті речі, які не підлягають ремонту, слід викидати без сумнівів.

Щоб ваші старання не пропадали в життя даремно, а приносили заслужені успіхи, в будинку не повинно знаходитися жодного непрацюючого предмета. У тому числі надколоти посуд, скла з тріщинами, погнуті столові прилади. Варто перевірити чи немає в освітлювальних приладах перегорілих лампочок і замінити їх у разі потреби.

Згідно з правилом фен-шуй, все зіпсоване обкладає негативною енергією. Навіть якщо не користуватися цими предметами кожен день, а лише перебувати з ними поруч, то збільшуються ризики негативного впливу на різні сфери життя.

Сприятлива енергетика в будинку – запорука позитивного світовідчуття, спокою і доброзичливих відносин домочадців. Озирніться уважно і подумайте, які саме перетворення потрібні вашому будинку, щоб створити позитивну атмосферу.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*