Плівковий інфрачервоний тепла підлога: умови монтажу

В даний час плівковий інфрачервоний тепла підлога використовується як основний виду обігріву в квартирі, в заміському будинку або на дачі. Його можна навіть використовувати для обігріву сходів, так як плівка легко приймає необхідну форму. Для роботи з плівковим підлогою потрібно скотч, теплоотражающий матеріал, звукоїзолірующая підкладка товщиною 2-3 мм (можна використовувати кілька шарів поліетилену) або ДВП, оргаліт, СМЛ, ГВЛ. Також сам тепла підлога, в який входить термопленка в рулоні, затискачі, датчик температури, терморегулятор, дроти для підключення ІФ плівки і ізоляція.

Плівковий інфрачервоний тепла підлога: умови монтажу

Вимоги до матеріалів і монтажу інфрачервоного статі

Тепловідбивач помітно знижує теплові втрати при передачі тепла від ІФ статі в атмосферу. Не можна використовувати тепловідбивний матеріал, покритий алюмінієвою фольгою – це небезпечно. Він повинен мати шар металізованої лавсановій плівки. Укладаючи плівковий інфрачервоний тепла підлога під лінолеум, ковролін і аналогічні покриття, краще взяти теплоотражающий матеріал з м’якою основою – Ізолон, Пенотерм НПП ЛП, Інфрафлекс або НСЕ-3003.

Плівковий інфрачервоний тепла підлога: умови монтажу

Це тепловідбивачі на основі поліестеру або поліетилену, покриті металізованим лавсаном з одного боку. Укладання інфрачервоного теплої підлоги під керамічну плитку, керамограніт, рідкий підлогу, ламінат або паркет вимагає застосування теплоотражающего матеріалу на твердій основі – Ізолон ППЕ-0502 (кратність спінювання 5-10) або технічної пробки 2 мм завтовшки. Самостійний монтаж плівкового інфрачервоного теплої підлоги складається з таких етапів:

  1. Визначте місце на стіні, де буде кріпитися терморегулятор.
  2. Для укладання термоплівки повинна бути приготовлена ​​чиста і рівна основа.
  3. На цю поверхню укладається Тепловідбивач. Між ним і термоплівкою не повинен залишатися повітряний зазор.
  4. Листи тепловідбивача кріпляться на скотч. Між собою листи теж з’єднуються скотчем.

Потім термопленка розрізається по лініям відрізу в розмір приміщення. Лінії розрізу вказані на плівці і знаходяться на відстані 17,4 см один від одного. Щоб зменшити довжину проводів, контакти термоплівки потрібно направляти в сторону стіни з терморегулятором. Термоплівку потрібно розкладати по підлозі мідної смугою вниз. На мідну смугу термоплівки встановлюється контактний затиск і затискається пассатижами. Одна сторона затиску повинна знаходитися всередині ІФ плівки, а інша – зовні мідної смуги.

Плівковий інфрачервоний тепла підлога: умови монтажу

Всі лінії відрізу на мідній шині необхідно ретельно ізолювати. Внутрішні срібні контакти термоплівки теж ізолюються по всьому зрізу. Термоплівка кріпиться на теплоотражающий матеріал скотчем, щоб при подальшому монтажі вона не зрушила. Терморегулятор краще встановити недалеко від розетки, але підключати його до електропроводки краще стаціонарно. В крайньому випадку, можна підключати його і через розетку.

Далі укладається монтажна проводка. Щоб полегшити монтаж плівкового інфрачервоного теплої підлоги, дроти в комплекті йдуть двох кольорів. Їх потрібно протягувати з одного боку кімнати, щоб вони проходили під плінтусами. Кінці проводів необхідно заздалегідь зачистити, щоб підключити їх до затискачів і обжати пассатижами.

Перевірте надійність кріплення проводу в затиску. Місця підключення проводів до термопленке ізолюються за прикладом ізоляції проводу в кінці смуги. Срібні контакти також потрібно ізолювати по всій довжині зрізу. Підключення проводиться за схемою, яка входить в комплект теплого інфрачервоного статі. Датчик температури підлоги встановлюється під термопленку під нагрівальним елементом і кріпиться бітумною ізоляцією. У тепловідбивача робиться поглиблення, щоб на підлоговому покритті не з’явилися нерівності.

Заключний етап – підключення живлення до терморегулятора. Підключати пристрій потужністю більше 2 кВт необхідно через автомат. Тестується плівковий інфрачервоний тепла підлога так: після включення температура статі встановлюється не більш ніж 30 ° С. Потрібно перевірити індикатором все підключення проводів до термопленке і якість ізоляції по лінії відрізу. Зверху теплої підлоги укладається поліетиленова плівка в якості додаткового захисту. Якщо зверху теплої підлоги настилається ламінат, то використовується спеціальна підкладка, яка йде в комплекті.

Вимоги безпеки

  1. Не можна підключати терморегулятор при ввімкненій напрузі.
  2. Не можна накладати смуги термоплівки один на одного.
  3. Не можна встановлювати температуру підлоги більше, ніж 27-30 ° С.
  4. Не можна включати систему, поки не заізольовані всі контакти і лінії відрізу.
  • Монтаж інфрачервоного підлоги під паркет і ламінат

Укладаючи інфрачервоний підлогу під паркет або ламінат, слід використовувати поліетиленову плівку. Монтується інфрачервоний плівковий тепла підлога ціна якого вказана нижче в таблиці, згідно з інструкцією, що додається до будь-якого комплекту. Придбати комплект будь-якого теплого статі в Нижньому Новгороді найпростіше, зробивши замовлення в інтернет-магазині компанії-виробника.

Монтаж інфрачервоного статі лінолеум і ковролін

Замість ПВХ плівки слід використовувати ДВП, ГВЛ, СМЛ, і т.д. підлогове покриття можна укладати будь-яким способом: на клеїться стрічку, на клей, на бітум, і т.д.

  • Монтаж інфрачервоного підлоги під керамічну плитку

Контакт термоплівки і стяжки неприпустимий. Спочатку укладається поліетиленова плівка, а на неї – СМЛ 3-6 мм завтовшки або ГВЛ завтовшки 6-10 мм, які кріпляться дюбель-цвяхами. На них укладається керамограніт або плитка. Далі можна включити інфрачервоний підлогу і встановлювати на регуляторі температуру не більше 30 ° C.

Ціни на інфрачервоний підлогу в Нижньому Новгороді

Як приклад узятий найбільш популярний вид інфрачервоного теплої підлоги CaIoriQue. Ціни вказані на останній квартал 2013 року. В інших регіонах ціни можуть варіюватися через вартість транспортування і зберігання.

Найменування товару Потужність ІФ статі (Ватт на погонний метр) Ширина рулону (см) Де можна застосовувати Вартість, $ Плівка US100х150 CaIoriQue 150 100 Ламінат, ковролін, лінолеум 30 Плівка US100х220 CaIoriQue 220 100 Лінолеум, паркет, ковролін, ламінат 30 Плівка US80х150 CaIoriQue 150 80 Ковролін, ламінат, паркет, лінолеум 24 Плівка US80х220 CaIoriQue 220 80 Ковролін, ламінат, паркет, лінолеум 24 Плівка US50х150 CaIoriQue 150 50 Ковролін, ламінат, лінолеум 15 Плівка US50х220 CaIoriQue 220 50 Ковролін, ламінат, лінолеум 15 Плівка US50х430 CaIoriQue 430 50 Промисловий обігрів 23 Плівка US50х90 CaIoriQue 90 50 Дзеркало 15 Плівка US30х430 CaIoriQ ue 430 30 Промисловий обігрів 16

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*