7 інструментів, які завжди повинні бути вдома

Чи не в кожному будинку є професійний будівельник або майстер на всі руки, але укомплектований корисними інструментами ящик бути зобов’язаний. Можна в спеціалізованому магазині придбати повний набір, або купувати окремо. Головне, щоб в потрібний момент під рукою виявилося все необхідне.

Рівень

Будівельний рівень (рівень) – це вимірювальний прилад, необхідний для виявлення нахилу і його усунення. Стане в нагоді він не тільки під час будівельних робіт. З його допомогою легко перевірити, чи рівно встановлено підвіконня, прибита полку і прикручено дзеркало. Воно актуальне при самостійній збірці письмового або кухонного столу і дозволяє вирівняти висоту ніжок. Для домашнього використання рекомендується купувати короткий рівень до 40 см. Цей інструмент повинен бути в арсеналі кожного чоловіка.

Молоток

7 Інструментів, які завжди повинні бути вдома

Різновидів молотків багато. Для домашнього використання краще придбати універсальний з обценьками, щоб не тільки забивати нові, але і швидко справлятися зі старими цвяхами. Слід уважно вибирати ручку. Вона повинна бути легкою, гладкою, комфортно лежати в руці і не ковзати. Дерев’яна рукоять поглинає вібрації.

Якщо ви зібралися проводити ремонтні роботи, не зайвим буде обзавестися балдою. Балда – це молоток з довгою ручкою і кувалдою з великою голівкою. Довга ручка дозволяє зробити замах для сильного удару. Може стати в нагоді при демонтажі або для розтину заклинив двері.

Клейовий пістолет

7 Інструментів, які завжди повинні бути вдома

Клейовий пістолет – це інструмент, який замінює цвяхи і молоток. Він справляється, як з герметизацією стиків і монтажних швів, так і з екстреним ремонтом декоративних елементів квартири.

Переваг у цього інструменту багато:

  • велика міцність склеювання різного виду матеріалів (дерев’яних, металевих, скляних, керамічних, шкіряних). У тому числі і штучних;
  • різноманітний асортимент відтінків клею;
  • він екологічний і безпечний, використовувати можна навіть в дитячій кімнаті;
  • забезпечує швидке склеювання (60-180 секунд залежно від кількості шарів речовини, що клеїть);
  • незамінний там, де не можна зварити або забити.

За допомогою клейового пістолета створюють додаткові декоративні елементи – намистини, кульки, краплі.

Набір викруток

7 Інструментів, які завжди повинні бути вдома

Викрутка необхідна для загвинчування і відкручування кріплень різної форми. Рекомендується тримати вдома мінімум 2 – хрестоподібну і плоску, але зразковий варіант – це набір викруток різного розміру і форми. Інструмент з гнучким стрижнем полегшить роботу в важкодоступних місцях, а стрижні з намагніченим держателем спростять роботу з металевими гвинтами і шурупами.

Будівельний степлер

7 Інструментів, які завжди повинні бути вдома

Ручний будівельний степлер призначений для роботи з різними матеріалами. Найчастіше використовується для ремонту меблів. Але і в побуті йому можна знайти застосування. За допомогою степлера можна легко полагодити оббивку на улюбленому дивані і кріслі, декорувати полку і закріпити килим.

Для будинку слід вибирати невеликий ручний апарат і два набори скоб: із сталі і з ударостійкого пластику.

Дриль

7 Інструментів, які завжди повинні бути вдома

Дриль – це інструмент для свердління отворів. Існують електричні, акумуляторні і ручні. Інструмент незамінний, але для повної універсальності необхідно придбати кілька наборів свердел: по металу, по дереву, по кахлю, по склу, по бетону і універсальні.

Пассатижи

7 Інструментів, які завжди повинні бути вдома

Пасатижі використовуються для захоплення або затиску деталей. Найкраще придбати набір, в якому будуть пасатижі, узкогубци і кусачки для перекушування дротів і дроту. При виборі звертайте увагу на кінчики пассатижей – наявність шорсткостей і задирок буде заважати роботі і легко подряпає гладку поверхню. Ручка повинна бути в ізоляції і комфортно лежати в руці.

Крім вищевказаних інструментів, в домашньому арсеналі повинні бути ліхтар, драбина, рулетка, ніж. Всі пристосування необхідно чистити і зберігати в пристосованому для цього ящику. Маючи все необхідне під рукою, легко уникнути безвихідних ситуацій, а форс-мажорні ремонтні роботи не викличуть розгубленості.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*