Ось-ось нас застане тепла літня погода і пора будівельних і ремонтних робіт на присадибній ділянці, в квартирі або в будинку. І, як годиться, ремонт розпочнеться з кухні – головного місця проживання людини в його житлі, а основним її атрибутом є техніка, вона буває внесений і вбудовується, про останню ми сьогодні і поговоримо.
Список найнеобхіднішої техніки для кухні
Вбудована техніка для кухні займає окрему нішу в способах економії і перетворенні простору на маленькій кухні, саме з її допомогою ви можете в рази збільшити вільний простір, сховавши всю крупно-і Мелкогабаритная техніку в меблі.
Але, варто пам’ятати, подібна техніка підходить не тільки для міні-кухонь, а й для всіх інших, а значить, вибирати її варто на основі простору і бюджету, як це зробити, читаємо далі.
Вибираємо техніку для кухні по бюджету і розмірам кімнати
Залежно від того, яким бюджетом ви володієте, і які розміри вашої кухні, ми підготували для вас три різні комплекти техніки, грунтуючись на середні ринкові розцінки і середню площу кухні в нашій країні. В результаті у нас вийшло наступне:
- Економний набір;
- Стандартний набір;
- Набір преміум-клас.
Розглянемо кожен набір ближче.
Набір економ-клас
Даний варіант відмінно підійде для квартир з невеликою площею – одиничок або хрущовок, в середньому, площа кухні в таких квартирах коливається на позначці в 5-7 квадратних метрів, і розмістити тут можна тільки мінімальний набір вбудованої техніки:
- холодильник;
- Варильна панель;
- Духова шафа або мікрохвильова піч.
УВАГА: При виборі варильної панелі варто звернути увагу на емальовані вироби, вони мають прийнятною вартістю в порівнянні з нержавіючої сталлю і відмінно вписуються в інтер’єр.
Стандартний набір вбудованої техніки для кухні
Якщо ваша кухня має площу хоча б в 9 кв м то вам нечувано пощастило, і ви з легкістю можете розмістити на ній цілий комплект вбудованої техніки для кухні від bosch, а саме:
- холодильник;
- Варильна панель;
- Посудомийна машина;
- СВЧ піч або духовку
- Витяжка.
Плиту в даному випадку краще всього вибрати з нержавіючої сталі, коштує вона трохи дорожче емальованому, але в догляді значно простіше і невибагливі. З духовою шафою трохи складніше, можна вибрати модель з 3D приготуванням або попередніми розморожуванням продуктів.
УВАГА: Якщо ви хочете максимально заощадити простір на кухні, то вам варто вибрати холодильник і морозильну камеру в якості двох окремих елементів, які можна розмістити під стільницею. З посудомийній машиною стоїть вчинити так само.
Набір преміум-класу
Набір вбудованої техніки для кухні класу преміум підійде лише для тих щасливчиків, кому вдалося обзавестися квартирою з індивідуальним плануванням або власним будинком з великої житловою площею та просторою кухнею.
У список техніки може увійти такі компоненти:
- холодильник;
- Варильна панель;
- Духова шафа;
- СВЧ піч;
- кофемашина;
- Витяжка;
- Посудомийна машина;
- Пральна машина;
- Пароварка;
- Винна шафа;
- Шафа для підігріву посуду.
І це далеко не весь список техніки, який ви можете вбудувати в кухонний гарнітур, адже існує ще маса техніки, без якої жодна господиня на кухні не обійдеться. Зазвичай, подібні комплекти техніки продаються великими компаніями вже в складі однієї великої кухні, тобто, ви можете купити кухонний гарнітур з уже виготовленої для нього технікою.
УВАГА: При виборі виробника техніки не забудьте звернути увагу на компанію bosch, що займається виготовленням вбудованої техніки для кухні на протязі більш ніж 20 років.
Бюджет і площа – родинні або паралельні поняття?
Бюджет ремонту і площа кімнати – які ці поняття для вас, споріднені вони або ж навпаки, дуже навіть далекі один від одного?
Так як для кожної людини це різні речі, всім нам варто пам’ятати, що часто бюджет проекту далеко більше ремонтної площею і може перевершувати її в рази, звідси, можна зробити простий висновок – при дійсно хорошому бюджеті ви зможете зробити «картинку» з будь-якої кухні, неважливо буде вона маленькою або великий. А комплект вбудованої техніки для кухні вам в цьому тільки допоможе, тому що дозволить істотно заощадити вільний простір.