Часті помилки при виборі сходів

Будь-яке багатоповерхове будівлі неможливо уявити без сходової конструкції, яка одночасно є і функціональним, і декоративним елементом інтер’єру. На перший погляд може здатися, що вибрати відповідну сходи для будинку дуже просто, проте на ділі існує безліч нюансів, облік яких дозволить уникнути помилок.

Часті помилки при виборі сходів

Помилки при проектуванні

Сходи – один з найважливіших конструктивних елементів будинку, тому про її розробці необхідно подбати ще на етапі створення проекту будівлі. Це дозволить максимально точно розрахувати місце розташування, визначитися з видом сходової конструкції, а також підібрати ідеальний дизайн. Замовлення сходів слід довіряти виключно кваліфікованим фахівцям, які мають великий досвід і можуть створити ідеальний проект, з огляду на все складні нюанси, серед який зручність підйому, ширина прольотів, розміри прорізів і так далі.

Ще однією розповсюдженою помилкою є неправильний розрахунок характеристик міцності обраного матеріалу і якості з’єднань всіх елементів, що може зробити використання конструкції просто небезпечним. Також досить поширеним є неправильний вибір місця розташування, в результаті чого спуск і підйом стає зовсім незручним.

Помилки при будівництві

Також певні проблеми можуть виникати при і на етапі будівництва сходів. Серед них варто відзначити:

  • неправильний вибір матеріалу для каркаса – крім необхідності враховувати особливості інтер’єру, крім того, важливо враховувати, що, наприклад, бетонна конструкція буде не дуже добре виглядати в дерев’яному будинку;
  • занадто велике навантаження на перекриття – необхідно прорахувати, чи витримають бетонні перекриття вага конструкції;
  • відсутність комфорту – в процесі будівництва потрібно строго слідувати проекту, тому необхідно подбати про правильність таких параметрів як крок і глибина ступенів, а також недотримання рівня підлоги, все це зробить сходи максимально зручною і безпечною.

Крім того, важливим етапом будівництва сходів є її оформлення – конструкція є одним з центральних декоративних елементів, тому від її зовнішнього вигляду безпосередньо залежить загальне сприйняття інтер’єру. Сходи можна прикрасити за допомогою стильних балясин – вони можуть бути дерев’яними, металевими або кам’яними.

Часті помилки при виборі сходів

Популярні види конструкцій

Вибираючи вид сходової конструкції для будинку, необхідно враховувати не тільки особисті переваги, але і звернути увагу на особливості інтер’єру будинку, а також подбати про безпеку та зручність використання. На сьогоднішній день вибір видів сходів величезний, але найбільш популярними варіантами є гвинтові, модульні і маршові.

Конструкції маршового типу є найбільш простими і зручними, до того ж вони відрізняються легкістю проектування. Кількість маршів може варіюватися від одного до декількох, при цьому форма майданчиків також може бути різною: прямокутної, квадратної або напівкруглої. Ще один популярний варіант – модульні сходи, які збираються з декількох окремих елементів, що дозволяє створити конструкцію будь-якої конфігурації. Не менш затребувані і гвинтові сходи, які стануть справжньою окрасою інтер’єру.

Для того, щоб гарантовано отримати стильну, зручну і якісну дерев’яну драбину, необхідно звернутися до фахівців, які за доступною ціною створять конструкцію https://www.zakaz-lestnic.ru/. Допомога професіоналів дозволить уникнути різних помилок і створити максимально комфортний інтер’єр.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*