Як вибрати люстру для кухні

Крім зовнішнього вигляду люстри для кухні розрізняються і за багатьма іншими параметрами:

  • За способом кріплення.
  • За типом лампочок і їх допустимої потужності, як сумарної, так і кожного гнізда-патрона.
  • За матеріалом, з якого виготовлена ​​люстра.

Також слід враховувати кількість всяких вісюлек-бирюльок, так як згодом все одно доведеться знімати, розбирати і мити люстру в кухні, адже саме вона схильна до максимального забруднення не тільки пилом, але і всілякими випарами (не все може витяжка, на жаль …). А бурчання того, хто змушений витрачати годинник тільки на зняття та розбирання-збирання люстри на кухні не важко передбачити.

Як вибрати люстру для кухні Як вибрати люстру для кухні

Тому, крім естетичних і емоційних чинників слід також врахувати і практичні моменти, щоб потім не довелося шкодувати про зроблений вибір і шукати гідну заміну. Подивіться на фото люстри для кухні: красиво, звичайно, але до тих пір, поки мити не доведеться …

Як вибрати люстру для кухні

1. Вибір люстри для кухні пов’язаний, перш за все, із загальною концепцією дизайну. Не варто поєднувати Хай-Тек з класикою або Модерн з простотою. Тим більше що вибір кухонних люстр великий настільки, що обмежує його лише ваша фантазія і фінансові можливості.

2. Площа кухні – теж маленький диктатор, але і тут можна знайти компромісні рішення: поєднання головною люстри в центрі кухні з локальними джерелами освітлення і декоративними підсвічуваннями.

Як вибрати люстру для кухні

3. Допустима потужність, встановлена ​​наявної електропроводкою і захисною автоматикою. Тут теж важливо не переборщити, але стали більш доступними економні лампи: неонові і світлодіодні, з низьким споживанням електроенергії і високою світловіддачею.

4. Напрямок світлового потоку – по суті три варіанти: вгору, вниз або в сторони. Велику яскравість створюють світильники в люстрах для кухні, спрямовані вниз, але більш комфортним буде розсіяне світло, відбите від стелі. Хоча, зауважимо, що пил і мошкара буде накопичуватися в світильниках, у яких плафони спрямовані саме вгору.

5. Матеріали люстр для кухні – або крихке, але красиве скло, або еластичний, але схильний до подряпин пластик. Також це можуть бути різні метали, кераміка і підручні матеріали. Головне, це обов’язкове дотримання правил безпеки, в тому числі і пожежної.

6. Чи можна виготовити люстру для кухні та самостійно, особливо при наявності творчого свербіння, необхідних матеріалів, цікавих ідей і деяких мінімальних навичок. І тут нічого особливого не порадиш, хіба що розглянути, як взагалі може виглядати люстра на кухню, фото якої ви могли бачити або навіть придумати самі. Прикладами можуть послужити люстри для кухні з старого, але красивого сервізу або повітряної кульки, обмотаного мотузкою з клоччя, просоченої клеєм ПВА, після висихання якого кулька видаляється, а люстра для кухні – з’являється!

Як вибрати люстру для кухні Як вибрати люстру для кухні

На закінчення – любителям екзотики!

– Люстра – парасолька (і не обов’язково старий …). Вибравши колір, буде неважко досягти гармонійного поєднання з іншими елементами кухні.

– «очкасту» люстра – купивши на розпродажі оптом пару десятків очок, можна створити річний ефект навіть взимку. Як вибрати люстру для кухні Як вибрати люстру для кухні

– Люстра з лампочок – Hе викидайте старі і перегорілі лампочки, нехай вони ще послужать вам, причому нескінченно довго!

– Любителі пива! Тільки уявіть, скільки емоцій буде виникати щоразу, коли ви вмикаєте таку люстру на кухні!

Як вибрати люстру для кухні Як вибрати люстру для кухні

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*