Сучасне оформлення спальні в стилі модерн, мінімалізм, хай тек

Якщо ви не приймаєте стандартних рішень в інтер’єрі, ідеальне рішення для вас – спальня в стилі модерн. Це сучасний напрям в оформленні приміщень, що поєднує в собі оригінальні і витончені риси. Модерн – політ дизайнерських фантазій, що дозволяє створювати різноманітні концепції і сюжети і втілювати в життя самі дивовижні задуми.

Більш докладно про даної стилістиці, особливості її використання для оформлення спальні і про суміжних стилях ви дізнаєтеся з цієї статті. А представлена ​​нижче галерея продемонструє фото спальні в сучасному стилі.

Сучасне оформлення спальні в стилі модерн, мінімалізм, хай тек Сучасне оформлення спальні в стилі модерн, мінімалізм, хай тек Сучасне оформлення спальні в стилі модерн, мінімалізм, хай тек Сучасне оформлення спальні в стилі модерн, мінімалізм, хай тек Сучасне оформлення спальні в стилі модерн, мінімалізм, хай тек Сучасне оформлення спальні в стилі модерн, мінімалізм, хай тек

Принципи оформлення спальні в стилі модерн

Планування і обробка

У сучасному оформленні приміщень не існує будь-яких обмежень щодо застосування того, чи іншого кольору, але найбільш популярною є чорно-біла кольорова гамма, іноді розбавлена ​​вкрапленнями третього відтінку. Також можуть бути присутніми бузкові, блакитні, перлинні і фіолетові відтінки.

Порада: сміливі натури можуть віддати перевагу яскравим і насиченим колірній гамі, а менш ексцентричні – віддати перевагу не така яскраво виражене колірне сполучення. Сучасне оформлення спальні в стилі модерн, мінімалізм, хай тек

Лаконічний монохромний інтер’єр спальні – модерн, фото

Планування сучасного приміщення повинна бути обов’язково вільної – це створює відчуття відкритого простору. У такій спальні буде органічно виглядати багаторівневий підвісний, або натяжна стеля та підлога з подіумом.

Сучасне оформлення спальні в стилі модерн, мінімалізм, хай тек

Натяжні стелі надають оригінальність інтер’єру спальні – мінімалізм, фото

До матеріалів для обробки приміщення пред’являється два вимоги: натуральність і презентабельний зовнішній вигляд. У пріоритеті:

 • дерево;
 • мармур;
 • кераміка;
 • текстиль;
 • Скло;
 • метал.

Важливо: при оформленні спальні в стилі модерн допустимо застосовувати навіть найсміливіші поєднання матеріалів – наприклад, дерева і кераміки, шпалер і мозаїки. Сучасне оформлення спальні в стилі модерн, мінімалізм, хай тек

Нетривіальна спальня в стилі модерн, фото

Для оздоблення стін модерністкою спальні найчастіше використовується фарбування, а також фактурна штукатурка – вони надають затишок інтер’єру. Також можуть застосовуватися шпалери будь-яких видів, крім полотен з яскравими, великими геометричними принтами.

Порада: акцентом в інтер’єрі можуть стати шпалери з яскравим малюнком, або декоративна рельєфна штукатурка. Сучасне оформлення спальні в стилі модерн, мінімалізм, хай тек

Красиві візерунки на стінах згладять строгість ліній

Пол в модерній спальні можна настелити ламінатом, паркетом темних, або білястих відтінків (венге). Затишну обстановку в кімнаті відпочинку створить килимове покриття з дрібним ворсом.

Порада: холодні матеріали, такі як камінь і плитка, для облицювання підлоги в спальні краще не використовувати. Сучасне оформлення спальні в стилі модерн, мінімалізм, хай тек

Затишна спальня в сучасному стилі, оздоблення в сіро-молочних тонах

Меблювання

Меблі для спальні, оформленої в стилі модерн, перевага виготовляється з натуральних матеріалів – дерева, шкіри, які надають благородство інтер’єру. Це масивні ліжка і тумби на тонких ніжках, шафи витягнутої форми з широкими дверима.

Врахуйте: незалежно від того, скільки коштів було вкладено в купівлю меблів, вона повинна бути якісною, довговічною, функціональної і компактної. Сучасне оформлення спальні в стилі модерн, мінімалізм, хай тек

Величні італійські спальні – ексклюзивна розкіш

Інтер’єр спальні в стилі модерн передбачає наявність лише найнеобхідніших меблів. Найчастіше він обмежується ліжком, комодом, тумбою, шафою і дзеркалом. Переважно використовуються дерев’яні поверхні, іноді з незначною тканинної оббивкою.

На замітку: присутність м’яких меблів в модерні мінімальне. Сучасне оформлення спальні в стилі модерн, мінімалізм, хай тек

Колір меблів повинен перегукуватися з декором спальні, але не зливатися з ним

Освітлення

Спальня в стилі модерн повинна добре освещатся. Ефектно виглядає великим панорамним ілюмінатором від підлоги до стелі. Штучне освітлення модерністкою спальні може бути представлено люстрою, підлоговими і настінними лампами, а також допоміжними точковими світильниками, які висвітлюють різні функціональні зони кімнати.

На замітку: для розстановки акцентів використовується декоративне освітлення, представлене освітлювальними приладами цікавих конфігурацій. Сучасне оформлення спальні в стилі модерн, мінімалізм, хай тек

Цікава люстра здатна перетворити інтер’єр і розширити простір навіть маленької спальні

Аксесуарний ряд

У модерні можуть бути присутніми аксесуари зі скла, каменю, кераміки, дерева, порцеляни. Їх кількість регламентується розмірами спальні. Розширить простір велике дзеркало в рамі, вітражні картинки на шафі-купе, двері, світильники. Припустимо також використання металевих елементів – хромованою меблевої фурнітури, елементів ковки.

Порада: не дивлячись на те, що декорації для стилю модерн дуже доступні, не варто зловживати ними. Сучасне оформлення спальні в стилі модерн, мінімалізм, хай тек

Світло, відбиваючись в скляних предметах, розсіюється по кімнаті, створюючи цікаві ефекти

Особливості модерну, характеристика стилю

Даному стилістичному напрямку вже понад 100 років. Основна мета модерну – принести в будинок оригінальність і неповторність. Дизайн спальні в сучасному стилі передбачає:

 • чіткість форм;
 • стриманість ліній;
 • лаконічну кольорову гаму оформлення;
 • відповідність модним тенденціям;
 • мінімум декору;
 • функціональність і раціональність.

Пам’ятайте: оформлення спальні в стилі модерн – простота і практичність, але не на шкоду загальній привабливості інтер’єру. Сучасне оформлення спальні в стилі модерн, мінімалізм, хай тек

Інтер’єр спальні в сучасному стилі – поєднання домашнього затишку і незвичайних дизайнерських ідей

Спальня, оформлена в стилі модерн, має низку переваг:

 • дозволяє експериментувати з матеріалами для обробки і декору;
 • поєднує в собі традиційні та сучасні елементи дизайну;
 • дозволяє застосовувати новітні матеріали і технології;
 • націлена на функціональність і комфорт.

На замітку: завдяки тому, що в модерні застосовуються різні матеріали, оформлення спальні в даній стилістиці не прив’язане до певного бюджету.

Особливості та тонкощі оформлення спальні в стилі модерн, фото з нашої вибірки продемонструють наочно.

Сучасне оформлення спальні в стилі модерн, мінімалізм, хай тек Сучасне оформлення спальні в стилі модерн, мінімалізм, хай тек Сучасне оформлення спальні в стилі модерн, мінімалізм, хай тек Сучасне оформлення спальні в стилі модерн, мінімалізм, хай тек Сучасне оформлення спальні в стилі модерн, мінімалізм, хай тек Сучасне оформлення спальні в стилі модерн, мінімалізм, хай тек

Стилі, суміжні з модерном

Основою модерну є втілення нестандартних рішень в інтер’єрі, тому в ньому можуть бути присутніми елементи різних стилів. Так в оформленні сучасної спальні може бути присутнім класична ліпнина. Вона додає інтер’єру кімнати якоїсь аристократичності.

Сучасне оформлення спальні в стилі модерн, мінімалізм, хай тек

Інтер’єр в більш класичному виконанні – спальня в стилі модерн, фото

Дизайн спальні в стилі мінімалізм і модерн об’єднує те, що вони припускають мінімум декору і меблів в приміщенні. Ставка в них робиться на функціональність. Спальня в стилі мінімалізм – це нейтральність обробки, продуманість систем зберігання речей. У мінімалістичному стилі використовується переважно низька меблі з дерева, або імітує натуральний матеріал.

Сучасне оформлення спальні в стилі модерн, мінімалізм, хай тек

Затишок, простір і нічого зайвого – спальня в стилі мінімалізм, фото

Схожість модерну і Провансу простежується в застосуванні пастельних тонів в оформленні приміщень, а також в створенні ефекту великої кількості простору і світла. Предмети меблів можуть бути виготовлені з дерева, мати елементи кування, фасади – прикрашені рослинними мотивами. Невід’ємним атрибутом Провансу є бавовняні, лляні, або ситцеві штори на вікнах.

Сучасне оформлення спальні в стилі модерн, мінімалізм, хай тек

Використання квіткових мотивів в оформленні та обробці надає спальні в стилі прованс неповторний шарм

Великий простір, достаток світла, наявність глянцевих поверхонь – схожі риси модерну і стилю хай-тек. Дизайн спальні в стилі хай-тек також може бути виконаний в монохромного кольоровій гамі з яскравим акцентом. Для гарного освітлення простору застосовуються або великі панорамні вікна, або джерела штучного світла.

Сучасне оформлення спальні в стилі модерн, мінімалізм, хай тек

Сучасний технологічний дизайн спальні в стилі хай-тек, фото

Підсумок

Модерн – один з найбільш універсальних стилів, що застосовуються в оформленні приміщень. З його допомогою можна зробити спальню стильною, практичною і функціональною, не захаращуючи при цьому простір. А використання сучасних матеріалів дозволяє створити інтер’єр, відповідний поточним модним тенденціям.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*