Як зробити інтер’єр однокімнатної квартири привабливим для дівчини

Важливо пам’ятати, що в питанні дизайну будь-яка дівчина – майстер і професіонал апріорі, і не намагайтеся оскаржити або поставити під сумнів цей факт. З іншого боку, є мудрий вислів: «Хто зрозуміє жінку, тому – половина!», А від себе додамо: а хто їй догодить, тому – щастя. Тому немає універсального рецепта або стандарту щодо підходів і методів їх реалізації.

Дизайн однокімнатної квартири в цілому і для дівчини, зокрема, можна робити тільки під керівництвом самої дівчини, пропонуючи їй вибір варіантів на розгляд або окреме рішення. Тут логіка не допоможе, потрібно, щоб подобалося, і точка!

Якщо для чоловіка дизайн формується під функціональність елементів, то для дівчини інтер’єр однокімнатної квартири і краса кожної дрібниці стоїть на першому місці, а комунікації та все інше – будьте люб’язні прилаштувати до дизайну.

Поради дівчатам, щоб зберегти життя і розум дизайнера:

  • Вирішіть, в якій кольоровій гамі буде реалізований дизайн однокімнатної квартири і кожне його приміщення.
  • Якщо можливо, то покажіть дизайнеру меблі та інші предмети інтер’єру заздалегідь (хоча б на фото або в Інтернеті), або якщо все це є в наявності.
  • Якщо ви не розбираєтеся в технічних питаннях, то довірте це фахівцеві. Просто опишіть, що ви хочете побачити на фініші, а решта – нехай болить його голова.
  • Сприйняття гармонії у всіх різний, але у майстра є багатий досвід, навіть якщо вам його рішення не подобається, все одно вислухайте і обміркуйте.

Отже, хочете, щоб все було як вам завгодно? Продумайте заздалегідь нюанси і дрібниці дизайну своєї однокімнатної квартири, для дівчини кожна така дрібниця – важлива деталь дизайну.

Як вибрати кольорові гами

Однокімнатна квартира для дівчини – все одно однокімнатна квартира, тому крім особистих переваг важливо пам’ятати, що на психіку і настрій буде постійно впливати зроблений на емоціях вибір. Та й думка гостей слід врахувати, адже це не келія монашки-самітниці.

Вибір кольору – справа цілком особисте, але ось відтінки для однокімнатних краще вибирати максимально світлі, тоді вони заспокоюють, та й в очі не кидаються.

  • Контрастами зловживати не варто, хоча темні або яскраві елементи не просто допустимі, а навіть вітаються, але в міру, і в ретельно продуманих місцях.

Як зробити інтер'єр однокімнатної квартири привабливим для дівчини

  • А біля місць відпочинку і сну взагалі краще відмовитися від таких вичурностей.
  • Від сірих і отруйно-кислотних відтінків краще триматися подалі, особливо якщо дизайн однокімнатної квартири робиться для оптимістичною і життєрадісною дівчини. А для схильних до депресій – тим більше.

Відповідна меблі

Сама відповідна меблі – замовна ексклюзивна, якщо дозволять фінанси. Тоді ніяких непорозумінь не передбачається.

Як зробити інтер'єр однокімнатної квартири привабливим для дівчини

Однак такі меблі не всім по кишені, так що ж робити?

Зробіть відповідні меблі зі стандартної, купленої в магазині! Як? Дуже просто: замініть стандартну фурнітуру на ексклюзивну. Будь-декоративний молдинг і фурнітура, яких у продажу сила-силенна, зроблять меблі унікальною. Тоді оригінальну шафу обійдеться набагато дешевше, ніж його ексклюзивний побратим з меблевої майстерні.

Що стосується спального місця, то на ньому економити – біг містейк, велика помилка! Не економте простір, виберіть ліжко на вашу розумінню, поваляйтеся ній перед покупкою, оціните зручність і красу.

Меблі для сидіння – краще кілька м’яких пуфів, ніж крісла або стільці, особливо в інтер’єрі однокімнатної квартири для дівчини. У них зручно все: і процес сидіння, і їх універсальність і рухливість, і невеликі габарити. До того ж вони – відмінний елемент дизайну, що для дівчини має не останнє значення.

А в кухні «оченно хороший» м’який куточок, до якого в разі необхідності прийому гостей прилаштовуються і пуфики.

Як зробити інтер'єр однокімнатної квартири привабливим для дівчини

А що у нас в гардеробній?

Не в сенсі одягу, а в сенсі меблів і дизайну. У дівчини навіть в однокімнатній квартирі буде чимало речей, і замість засування і утрамбовки краще застосувати більш гуманні методи, в числі яких – добре продумана меблі. Спеціальне приміщення не завжди є, а ось класний шафа-купе або подібний варіант – цілком. А якщо тут же поруч є все для нанесення макіяжу і улюблена косметика на зручному столику, то питання вичерпане.

Як використовувати балкон (або лоджію)

У будь-якому випадку, його краще утеплити і засклити, тоді він стане корисним приміщенням в інтер’єрі однокімнатної квартири для дівчини. Хоч кабінет з комп’ютером, хоч бібліотека з книгами, хоч частина кухні або спальні – такий балкон стане гармонійним продовженням приміщення і відчутно збільшить корисну площу.

Як зробити інтер'єр однокімнатної квартири привабливим для дівчини

А невеликий комод доповнить дизайн і вмістить речі, якими користуються рідко. На лоджії можна розташувати затишний куточок для відпочинку або стильний бар, особливо, якщо вид з балкона досить мальовничий.

Наявність в інтер’єрі дрібних і великих деталей

Тут у господині однокімнатної квартири є простір для фантазії, причому навіть якщо щось не зростеться відразу, деякі дрібниці можна буде підігнати потім: вазочки, статуеточкі, іграшки, картини та інше. Продуманість в розміщенні таких дрібниць дозволяє зробити дизайн однокімнатної квартири для дівчини приємним, комфортним і затишним.

Посуд на кухні повинна не тільки красиво стояти на полиці, а й вписуватися в дизайн приміщення при сервіруванні столу. Подібний підхід – загальна гармонія – можна застосувати і до решти кухонного начиння.

Що в дизайні принципово для дівчини

Відразу відзначимо – особистий комфорт. Важливі позитивні емоції і підйом настрою при погляді на дизайн своєї квартири. Дівчині будинку повинно бути просто добре: затишно і спокійно, адже тут її гніздечко і захист від негараздів!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*