Настінні наклейки – прекрасне рішення для обмеженого бюджету

Настінні наклейки – це просте рішення, коли ви хочете привнести вражаючий акцент в одну з кімнат вашого будинку. Вони красиві, прості в установці і доступні в багатьох різних варіантах.

Вони можуть бути кольоровими, чорно-білими, у вигляді написів або картин. З їх допомогою ви можете легко зробити кут, прикрасити кімнату і освіжити в іншому випадку тупу, порожню стіну. Все, що вам потрібно, – це плоска поверхня, бажано гладко пофарбована латексом або інший внутрішньої фарбою. Якщо вам потрібна допомога фарбування, перш ніж вибирати наклейки, зверніться до одного з наших майстрів. Вони з радістю підготують пропозицію по ремонту і перетворенню вашого будинку.

Виберіть найкраще місце для нового прикраси

Настінні наклейки - прекрасне рішення для обмеженого бюджету
настінні наклейки

Ми запропонуємо вам декілька красивих варіантів прикрасити різні номери стікерами. Одне з найбільш великих переваг полягає в тому, що ви можете легко замінити їх і створити свій власний вибір, не витрачаючи занадто багато грошей. Відмінне рішення для людей, яким подобаються зміни, оренда квартир або офісів. І вам щось не сподобається, то ви просто видаляєте їх – без слідів, плям і дірок в стінах. Ось як це робиться крок за кроком:

 • Натисніть потрібний об’єкт. Якщо ви вже вибрали стіну, на якій ви покладете наклейки – очистіть, висушіть і переконайтеся, що вона рівна. Якщо ви пофарбували його протягом останніх трьох тижнів – переконайтеся, що фарба повністю висохла.
 • Підготуйте місце і точно виміряйте відстані. На стікерах є два варіанти – або певного розміру, або ви можете налаштувати їх відповідно до вашими власними побажаннями. В обох випадках виміряйте і помістіть паперові смужки, відсуньтеся і подивіться, чи добре вирівняні всі.

Прийшов час обробити ваш стікер

Настінні наклейки - прекрасне рішення для обмеженого бюджету
настінні наклейки

Ми переходимо до наступного етапу легкого і вражаючого декору, де ви обробляєте матеріал, перш ніж він стане великим внутрішнім акцентом в кімнаті. Що вам потрібно тут зробити:

 • Підготуйте наклейку для вставки. Покладіть її на стіл або навіть на підлогу і ретельно пропустіть поверх нього за допомогою силіконового шпателя або просто кредитної картки. Ідея полягає в тому, щоб спростити склеювання без скручування. Найчастіше наклейки продаються, згорнуті і злегка складені.
 • Знову очистіть частина стіни і почніть склеювання. Підготуйте суху посудомийну губку, якою ви ретельно проходите, щоб уникнути пухирців повітря. Поступово відокремлюйте і притримуйте наклейку, слідуючи попередніми контурах. Не поспішайте – чим точніше ви покладете наклейки, тим краще буде кінцевий результат.
 • Насолоджуйтесь відмінною роботою. Нарешті, не забувайте сидіти склавши руки і насолоджуватися новим придбанням.

Кольорове рішення для різних ситуацій

Настінні наклейки - прекрасне рішення для обмеженого бюджету
настінні наклейки

Настінні наклейки – ідеальне рішення для майже всіх куточків вашого будинку. Хороший вибір для загальних приміщень, таких як вітальня і їдальня, де ви отримаєте цікавий акцент. Також для дитячих кімнат, кухні або навіть як помітна напис в шафі або спальні. Існує безліч варіантів вибору, об’єднання і створення власної концепції.

 • Оновлення вітальню. Ви хочете змінити вітальню або їдальню, але у вас немає можливості ремонтувати нові меблі? Виберіть красиву картинку або колаж з фотографій. Розмістіть її на свій смак і подивіться, як раптово тьмяна кімната стане затишним місцем для вас і вашої родини.
 • У вас є порожня стіна – створіть натхнення з коханою цитатою. Ви не хочете або не маєте можливості робити отвори, ставити полки або просто пропускати ідеї. У цьому випадку виберіть цитату, яка надихає вас або змушує вас відчувати себе сильніше і щасливіше і помістіть її на стіну. Ви зможете проходити повз її кожен день, і ви будете енергійним і завжди з позитивним настроєм.

Перебудуйте нудне простір в красивій дитячої

Настінні наклейки - прекрасне рішення для обмеженого бюджету
настінні наклейки

У дитячому садку таку прикрасу дійсно відчуває себе як вдома.

 • Акуратно тримайте картинки або написи досить висока. Таким чином, маленькі пальці не зможуть дістатися до них і зірвати, і ось з невеликими зусиллями і ресурсами ви досягли великих результатів.
 • Виберіть кращий варіант наклейки в кутку кімнати вашої дитини. Ставте барвисті і красиві наклейки, де ви можете відзначити, наскільки виріс дитина, або освітні наклейки – карта світу і тварин, наприклад.

Персональний почерк в орендованій квартирі або офісі

Настінні наклейки - прекрасне рішення для обмеженого бюджету
настінні наклейки

Дуже часто, коли людина є орендарем, немає можливості змінити багато в інтер’єрі. Вам потрібен дозвіл від власника, так як це його будинок, і внесення змін у конструкцію неприпустимі. Те ж саме стосується орендного відділення. Однак завдяки настінним наклейкам ви можете зробити свій особистий стиль легким, швидким і чистим.

 • Виберіть наклейки, тематичні для вашого бізнесу або персонажа. Це принесе вам гармонію, яка найкращим чином відповідає вашому способу життя.
 • Створіть затишний будинок або робочі зони. Прикрасьте стіни стелю або меблі. Дійте мужньо і міняйте, коли захочете.

Додайте деталь кольору

Настінні наклейки - прекрасне рішення для обмеженого бюджету
настінні наклейки

Наклейки на стінах – чудова ідея для майже кожної кімнати, але є кілька умов, які вам потрібно враховувати.

 • Виберіть відповідні розміри. Важливо, щоб розмір наклейок відповідав стандартам, для яких вони призначені. Великомасштабні картини прекрасні, вони підходять для безлічі просторових стін. Для невеликих кімнат підійдуть наклейки з простими деталями, які більш акцентовані, а не приваблюють до себе всю увагу.
 • Подбайте про те, щоб деякі наклейки були закриті меблями. Це зіпсує їх зовнішній вигляд і може оптично зменшити кімнату, яку ви прикрашаєте ними.
 • Використовуйте свою уяву. Експеримент – легкий, швидкий і без будь-яких наслідків.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*