Порівняння і вибір металевих плінтусів для кухні

Крім звичних всім нам кухонних молдингів з пластика і натурального або штучного каменю використовуються і металеві моделі. Частина з них використовується переважно для стільниць, а частина більше підійде для монтажу на підлозі.

Ми розповімо вам про те, якими бувають сталеві і алюмінієві молдинги і чим вони відрізняються. Крім того, стаття допоможе вам зорієнтуватися при виборі відповідної моделі для підлоги або стільниці на кухні.

Порівняння і вибір металевих плінтусів для кухні Порівняння і вибір металевих плінтусів для кухні Порівняння і вибір металевих плінтусів для кухні

Різновиди і вибір металевих молдингів

Існує кілька різновидів профілів: суцільнометалеві звичайні і з підсвічуванням, а також з монтажною рейкою з пластика. В якості основного матеріалу використовується хромована нержавіюча сталь або алюміній, пластикові елементи – як правило, полівінілхлорид.

Планується з нержавійки або алюмінію, з пластиком

Такий вид профілю, як на фото, має монтажну рейку з ПВХ, а гумові кромки розташовані на алюмінієвій кришці багета. Ця модель буде оптимальним варіантом для кухонь з не зовсім рівними стінами. І пластикова рейка і кришка з тонкого алюмінію добре гнуться, вони зможуть компенсувати собою невеликі перепади по рівню.

Також варто відзначити ширину гумових кромок: в порівнянні з іншими моделями вона досить велика. Така особливість конструкції забезпечує хорошу герметизацію стику між стільницею і стіною. Однак потрібно пам’ятати, що гума може деформуватися від високих температур. Тому монтаж такого профілю поблизу електричної або газової плити не бажаний.

Порівняння і вибір металевих плінтусів для кухні

Планується для стільниці алюмінієвий, з монтажною рейкою з ПВХ

Далі – плінтус з нержавіючої сталі або алюмінію. Модель, зображена на наступному фото, проводиться з обох видів металу. М’яка кромка в даному випадку вже і кріпиться не на металеву кришку плінтуса, а на монтажну рейку. Багет цей трохи менше герметичний, ніж попередній, однак він найкраще підійде для установки поблизу нагрівальних приладів.

Якщо говорити про мінуси такого профілю, то, крім зниженою герметичності, можна назвати тільки одне: відсутність вибору за кольором. Власне, у вас буде всього два варіанти зовнішніх покриттів: алюміній і хромована сталь. Все інше – мідь, бронза і т. Д. – в широкому продажі знайти досить складно.

Порівняння і вибір металевих плінтусів для кухні

Планується для кухні алюмінієвий або сталевий, анодований, з вузькою крайкою

Суцільнометалеві молдинги

Використовуються такі сталеві або алюмінієві плінтуси для підлоги та стільниць. Всі складові профілів – залізні, що робить багети повністю пожежобезпечними. Крім того, метали з часом не потріскаються і не пересихають як, наприклад, полівінілхлорид.

І ще одна перевага суцільнометалевих профілів: в обидва види алюмінієвих багетів можна закладати електричні кабелі. Також до них можна підібрати вбудовуються розетки і вимикачі для побутової техніки.

Порівняння і вибір металевих плінтусів для кухні

Планується кухонний, алюмінієвий, з кабель каналом

Алюмінієвий підлоговий плінтус має невелике відміну від того, який встановлюється на стільницю. Профілі для підлоги не мають гумових порогів, як настільні. Також, підлогові залізні плінтусf можна знайти з вбудованим підсвічуванням, як на фото. Часто в комплект до таких багет організовується і світиться стельовий плінтус. Правда, там монтаж світлодіодної стрічки доведеться здійснювати своїми руками.

Порівняння і вибір металевих плінтусів для кухні

Планується сталевий, зі світлодіодним підсвічуванням по центру

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*