Робот-пилосос і 4 інших сучасних засоби для прибирання

Будь-яка господиня мріє про те, щоб прибирання будинку займала мінімум часу і була максимально легкою. Завдяки сучасним побутових приладів ці мрії стають реальністю!

Робот пилосос

Робот-пилосос і 4 інших сучасних засоби для прибирання

Цей пристрій має інтелектуальні датчики і здатне прибирати приміщення, навіть коли нікого немає вдома. Воно не вимагає контролю і працює за спеціальною програмою, що дозволяє контролювати маршрут девайса. Сьогодні багато моделей вміщають в себе контактний сенсор, за допомогою якого робот уникає зіткнення з перешкодами, обходить їх і безшумно продовжує прибирання.

Прилад працює на акумуляторах. При низькому рівні заряду пристрій сам відправляється до бази для підзарядки.

Більшість роботів-пилососів використовують випадковий маршрут, прибираючи приміщення. Однак при щоденній тривалій роботі проходять по всій площі приміщення, не залишаючи не прибрали ділянок. Після закінчення прибирання пристрій видає мелодійний сигнал.

Ціна на робот-пилосос варіюється в залежності від функцій і характеристик приладу. Існують такі види моделей як робот-пилосос для сухого прибирання, робот-пилосос для вологого прибирання, робот-пилосос з функціями комбінованої чистки і натирача.

Вертикальний бездротовий пилосос

Робот-пилосос і 4 інших сучасних засоби для прибирання

Це сучасний інноваційний варіант «помічника» по прибиранню на кожен день. Під час роботи пристрій не вимагає підключення до джерела живлення, але потребує підзарядки до і після використання. Вертикальні бездротові пилососи дуже зручні в побуті, в порівнянні зі звичайними дротяними пилососами. Одним з основних їхніх плюсів є висока маневреність – адже девайс легше і компактніше звичайного пилососа.

Вертикальні пилососи можуть легко переміщатися по різних поверхнях: ламінату, паркету, ПВХ, плитці, дерев’яних дошках і килимах. Вони являють собою відмінний варіант для проведення легкої повсякденному прибирання .

Електровіник

Робот-пилосос і 4 інших сучасних засоби для прибирання

Сучасні електровіники – це різновид бездротових акумуляторних пилососів. Вони легкі і компактні. Складаються з рукоятки і підошви, всередині яких розташовані щітки для прибирання, мотор і сміттєзбірник. Рівень шуму під час роботи Електровіник не перевищує 60 децибел. У складеному вигляді пристрій займає мінімум місця. Важливо знати, що прилад розряджається швидше, якщо працює не на гладкій поверхні. У кращих пилососах стоять акумулятори на 2000-2500 мАг, а це від 5 до 30 хвилин роботи пристрою, в залежності від споживаної мотором потужністю. Електровіники мають можливість підключення до системи Smart Home.

Пароочиститель

Робот-пилосос і 4 інших сучасних засоби для прибирання

Лише один раз спробувавши цей гаджет, відмовитися від нього неможливо. Його чищення дію досягається за рахунок поєднання властивостей води, температури і механічного впливу. Пароочищувачі відносяться до екологічно чистим приладів. При збиранні за допомогою даного девайса не потрібно використовувати хімічні засоби. Він відмінно справляється і з дезінфекцією різних предметів, наприклад дитячих іграшок. Однак слід враховувати, що пароочиститель не підходить для обробки паркетної підлоги і м’яких меблів. Він повинен використовуватися тільки для очищення стійких до впливу гарячої пари поверхонь.

Робот-мийник вікон

Робот-пилосос і 4 інших сучасних засоби для прибирання

Перший робот для мийки вікон був розроблений всього дев’ять років тому. А сьогодні вибір моделей цього домашнього «помічника» просто величезний (магнітні, вакуумні, ручні). Робот-мийник вікон відмінно справляється зі своїм завданням, не залишаючи на скляних поверхнях плям і розлучень. Дорогі моделі мають не тільки ручний, але і автоматичний режими управління, мають штучним інтелектом. Працює девайс на акумуляторах і вимагає регулярної зарядки.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*